Memorandum z roku 1969 o myšlenkách radikální kontroly populace, které se nyní provádí

Memorandum z roku 1969 o myšlenkách radikální kontroly populace, které se nyní provádí

Depopulace je tématem elit již desítky let. To potvrzuje i memorandum, které spatřilo světlo světa již v roce 1969. Body v něm uvedené jsou přesně v souladu se současným děním nejen v USA, ale také v jejich kolonii – EU.

Dokument o plánovaném rodičovství uvádí „restrukturalizaci rodiny“ a „propagaci homosexuality“.

Před více než půlstoletím vytvořilo Planned Parenthood (pozn.: jedním ze zakladatelů byl i otec Billa Gatese) memorandum shrnující tehdejší navrhované strategie kontroly populace, včetně „restrukturalizace rodiny“, propagace homosexuality, potratů financovaných z daní a sterilizace.

Takzvané „ Jaffeho Memo “ napsal Fredrick S. Jaffe, viceprezident Americké federace plánovaného rodičovství, který založil organizaci provádějící potraty nyní známou jako Guttmacherův institut.

Tabulku, která obsahuje v memorandu uvedené myšlenky kontroly populace tento týden zveřejnil novinář Matt Walsh, který poukázal na to, že téměř všechny návrhy jsou realizovány o 50 let později.

Tabulku z „Jaffe memo“ naleznete zde a její obrázek níže:

„Navrhovaná opatření ke snížení plodnosti“ především zahrnovala tyto cíle:

 • Restrukturalizovat rodinu:
  a) Odložit manželství nebo se mu vyhnout
  b) Změnit představu o ideální velikosti rodiny
 • Povinná školní docházka dětí
 • Podporovat zvýšenou homosexualitu
 • Vychovávat k omezení rodiny
 • Kontrola plodnosti – činidla ve vodě
 • Povzbuďte ženy k práci

Memorandum bylo předmětem slyšení v Senátu v roce 1973, kterému předsedal republikánský senátor Alan Cranston.

V dopise Cranstonovi Jaffe zdůraznil, že uvedení myšlenek neznamená souhlas ze strany Planned Parenthood.

Řekl: „Memorandum jasně říká, že ani já, ani Americká federace pro plánované rodičovství nepodporujeme žádný z konkrétních návrhů obsažených v tabulce, které jdou nad rámec dobrovolné akce jednotlivých párů k omezení porodů.“

V memorandu Jaffe zdůraznil antikoncepci jako hlavní prostředek kontroly populace. Argumentoval tím, že pokud by antikoncepce byla úspěšná při snižování porodnosti, další uvedené metody by nebyly nutné.

Napsal, že „dosažení společnosti, ve které jsou účinné antikoncepční prostředky efektivně distribuovány všem na základě současných dobrovolných norem, by buď vedlo k přijatelnému tempu růstu, nebo by se  jeho dosažení velmi přiblížilo“.

„Pokud by se tato hypotéza v zásadě potvrdila, negovalo by to potřebu explicitní populační politiky USA, která přesahuje dobrovolné normy,“ řekl.

Tolik k memorandu, které se nakonec přece jen začalo postupně plnit a dnes lze zkonstatovat, že většina bodů je plněna více než vrchovatě. Demokraté pak chtějí zajít i dál nad rámec uvedeného, například zavedením možnosti potratů až do porodu…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Memorandum z roku 1969 o myšlenkách radikální kontroly populace, které se nyní provádí

 1. nemam nic proti Genocidě ale měli by s toho vynechat všechny normalni lidi a děti Liberalove a Progresivisti at se třeba pozabiji těmi svymi šilenostmi ale my normalni se nedame a pokud by to s tou redukci lidstva mysleli važně museli by pořadně zamakat na Indii, Africe, Latinske Americe a Arabskych zemi zrovna tam kde je porodnost největši běloši maji porodnost ze všech etnik nejnišši tak at zaberou v jinych častech světa ale tam už západ moc poslouchat nechtěji tak to bude jen západ co si svoji Genocidu spusobi sam

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout