Vyhlášení částečné mobilizace v Rusku, referenda na Donbasu a varování Západu

Vyhlášení částečné mobilizace v Rusku, referenda na Donbasu a varování Západu

Nyní mají globalisté a jejich oddané loutky konečně to, co chtějí: Rusko, které zatím nasadilo na Ukrajině jen pár vojáků pro takzvanou speciální vojenskou operaci, nařizuje částečnou mobilizaci ruské armády. Jde o reakci Ruska na to, že jeho jednotky na Ukrajině v podstatě napadá celý západní svět.

Putin dnes ráno v televizním projevu řekl, že jeho cílem je „osvobodit“ region Donbas na východní Ukrajině a že většina lidí v regionu se nechce vrátit k tomu, co nazýval „jho“ Ukrajiny.

Putin nařídil první ruskou mobilizaci od druhé světové války a varoval Západ, že pokud bude  pokračovat ve svém „jaderném vydírání“, tak Moskva odpoví plnou silou svého obrovského arzenálu. Putin ve svém projevu obvinil zejména Spojené státy z plánování vojenských přesunů na ruské půdě.

Částečná mobilizace znamená, že občané, kteří jsou v současné době v záloze, jsou povoláni do vojenské služby. Přednost mají ti, kteří již sloužili v ozbrojených silách a mají vojenské zkušenosti. Mělo by se jednat o asi 300 000 vojáků.

„Když je ohrožena územní celistvost naší země, použijeme všechny dostupné prostředky k ochraně našeho lidu – to není blufování,“ řekl Putin v televizním projevu k národu.

Putin také řekl, že Západ udělal z Ukrajinců potravu pro děla, západní země bojovaly proti Rusku na život a na smrt a dohnaly Ukrajinu do války s Ruskem.

Den předtím oznámily oblasti východní Ukrajiny obývané převážně ruskojazyčným obyvatelstvem záměr připojit se k Ruské federaci. To má být zpečetěno referendy od 23. září. Západní země však nejsou s referendy spokojeny  a toto oznámení je v celém mainstreamu kritizováno a odsuzováno. Přitom není nic jednoduššího, než dohodnout vyslání pozorovatelů a nechat lid, ať svobodně rozhodne, kam chce patřit. 

Pokud se podíváme na případ Kosova, kde neměl lid ani šanci hlasovat, pak by se jednalo o demokratičtější způsob rozhodování než tomu bylo v případě nezákonného odtržení Kosova od Srbska.

Zdá se, že i obyvatelstvo má o referendum zájem. Pokud by právě referendum – vysoce demokratický způsob rozhodování – mohlo zajistit mírové řešení konfliktu, tak proč jej neakceptovat?

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 4.9]

6 thoughts on “Vyhlášení částečné mobilizace v Rusku, referenda na Donbasu a varování Západu

 1. bohužel tohle mohl očekávat každý soudný člověk, který zná historické souvislosti. Dlouhodobě byla tahle situace pro Rusko neudržitelná, aby operoval proti celému západu.

 2. bohužel tohle mohl očekávat každý soudný člověk, který zná historické souvislosti. Dlouhodobě byla tahle situace pro Rusko neudržitelná, aby operoval proti celému západu. Zdá se že lidé mají zájem o nové uspořádání svých životů na což mají podle Charty OSN evidentně právo.

 3. Reakcie svetových „štátnikov“ – každý si ich môže prečítať na ktoromkoľvek spravodajskom webe – nemá zmysel tu uvádzať a komentovať. Ani tých „našich“, plne oddaných NATO a USA…

 4. Aspoň dve – samozrejme totálne lživé – perly z mainstreamu : „Jeden z posledných zúfalých krokov Putinovho režimu pred jeho zvrhnutím“ a „Rusi panicky vykupujú letenky do zahraničia“.

 5. Rusko nemuze ustoupit, protoze by jej zapad zlikvidoval. Resp. prohru Ruska by zapad vyuzil pro vyplundrovanii Ruska a docasnou ekonomickou knonjnkturu jako se stalo po padu socialismu v 90″ letech.

  Zapad ustoupit nemuze protoze se rozpada ekonomicky, moralne, vzdelanostne, socialne. Valka je to co zapad udrzuje pred prudkou implozi. Pokud by zapad usoupil, pak v Evrope i Americe nastane nastup protisystemovych hnuti a odmitnuti soucasne zido-bankovni agendy.

  Muzeme se pripravit na vleklou valku typu Irak/Afghanistan. 20 let valceni v Evrope. Rikam v Evrope protoze sance ze se tohle rozhori na vetsi uzemi je vice nez pravdepodobna.

  Otazka je jen jedna, kam emigrovat ?

 6. Ja to vidím inak, hoci stojím 100% za Ruskom a verím že túto vojnu vyhrá a porazí zdegenerovaný západ v otroctve sionizmu a satana!
  Po 47 rokoch štúdií antických archeo-astronómií a kultúr, porovnávajúc ich, čo mali a majú spoločné, je jasné že chápali kozmické a galaktické cykle, a merali Veľký Precesný rok/ Anno Magnus! A tu je presne skrytý dôvod úpadku Západneho sveta, vďaka Precesii Zemskej osi, Číňania to nazývajúc Tao-Chod Nebies, ktorý riadi svet a politici ho musia nasledovať…A vyzerá to tak, že židomurári to riadia z úzadia…Kto sa nepodriadi, tak ho proste odstránia a dosadia svojho…
  V roku 2025 končí Kali-yuga= Ohňový vek, zrejme v Globálnom ohní, nukleárnej WW3…A vyzera to tak, že Rusko má pripísanú úlohu Sv.Juraja-Stínača Hada/ Draka= teda USAtana! Viď stred Ruskeho Dvojhlavého orla/ orlice! Končí aj Mayské a Aztécke “ zakladanie nových ohňov“ každých 52 rokov, a stý cyklus Mayov ,v roku 2032 je smrteľný!
  Monument 6 v Tortuguero( Mučiaca vojna) jasne píše čo zostupuje na svet po roku 2012,na konci Mayského kalendara Dlhých cyklov,Bak’tunov: zostupi Bolon Yokte Ku= 9 spútaných hviezd suhvezdia prerodenia sveta,9 hviezdnej Labute! V roku 2030 Karl Schwab chce implementovať Great Reset…V roku 2032 je na plane Novus Ordo Seclorum…A rok 2033 je Veĺký Jubilejný rok Krista a jeho Najväčší Reset, aký kedy ludstvo v tejto civilizacii spozná! Je to zrejme 2.Príchod Krista, ktorý ukončí 7 rokov súžení sveta a vek satana= Sata-yuga! Pretne ho Krita-yuga, Kristov Zlatý vek! Samozrejme, so zmenami v klíme sveta končí aj Anno Magnus..A s ním prichadza aj prepólovanie slnka a sveta, s globalnymi zemetraseniami… Ako hore,tak aj dolu, ľudia rozpútajú peklo na Zemi… Ukraino znamená Žnec v latinčine, ten čo prichádza zožat zrelú úrodu sveta( ludské duše)…Ten Ukrajinský Trojzubec je skorej inseminacia yoni pted znovuzrodením sveta! Modrá je farbou Kali-yugi, a Žlta je farbou Zlateho veku Krista, ktorý príde po Kali-yuge! Sú to adoptovanŕ farby aj Domu Rat-childovcov…Kolíska Činskej civilizacie, ktora začína nový Precesný rok z nrobiek pretože všetko má v podzemí, mimo Činsky múr,ktorý bol originálne v dĺžke Veľkého Precesneho roku! Inak terakotová armada je aj soli-lunarny kalendár, pod zemou…Ako aj údolia Čingling a Dingling v tvare Klúčovej dierky, pričom Vatikán je v tvare Klúča! Aj hrobka Lady Tao( Tav) v Ma-wand-dui je v podzemí a je veľmi zaujímavá astronomicky…Kolíska čínskej civilizácie leží medzi Modrou-Jang-tze riekou, a Žltou-Chuang-che riekou! No a Boela pyramída Žlteho cisara, “ globalistu“ ktorý zjednotil Čínu v 2.storočí BC, Shi-huang-tiho jasne zachytava celý proces znovuzrodenia v Mliečnej dráhe, nebeskej bonyne a kráľovnej, v jej lone, ktoré je aj biblickym Rajom či Čiernou roklinou a Mezopotámiou antickeho sveta!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout