Šokující záběry invaze, jakou Evropa dosud nezažila! (video)

Šokující záběry invaze, jakou Evropa dosud nezažila! (video)

Jak již víte, tak nedávno se v Turecku aktivizovalo asi 100 tisíc džihádistů, kteří se společně vydali do Evropy. Plánují se samozřejmě dostat do zemí zaslíbených, k nimž patří zejména Německo. Jisté je, že nás se to týká minimálně coby tranzitní země. Připomínám, že by se mělo jednat především o Syřany, kteří žili dosud v Turecku a nyní se namísto domů do Sýrie rozhodli vydat do Evropy. Lze předpokládat, že jde o mnohé příslušníky bojůvek jako ISIS, kterým by v jejich domovině hrozil trest smrti.

Erdogan totiž začal nedávno navracet některé Syřany zpět do Sýrie – a to do oblastí, které jsou okupovány Tureckem. V poslední době také došlo k několika vyostřeným konfliktům mezi Turky a Syřany. Situace je tedy v zemi i tak napjatá, jenže džihádisté se nemohou vrátit domů do Sýrie, kde by byla většina z nich stíhána za účast v teroristických organizacích. Na druhou stranu mají všichni jistotu, že Evropa – a zejména země jako Německo – je přivítá s otevřenou náručí…

Desítky tisíc džihádistů z Afriky a Blízkého východu, kteří si říkají „konvoj světla“, se v sobotu přiblížily k tureckému městu Edirne. Brzy bude možné vidět tyto záběry na Balkánu a později po celé Evropě.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 5]

9 thoughts on “Šokující záběry invaze, jakou Evropa dosud nezažila! (video)

  1. Krestane vitezi od usvitu veku nad konkurenci hlavne tim, ze doakzeme dorucit organizovane nasili tam kde je potreba a v sokujicim objemu.

    Doufejme ze tato nase dovednost ktera nam vyhrala krizacke valky, a vice-mene vyhrala Spanelskou reconquistu. Nam opet pomuze v novem veku, Reconquista 2.0. Ocisteni Evropy od cizorodych haploskupin. Dlohodoby proces na vedeckem zakladne a s podporou nejmodernejsich genovych metod. Pokud nejsou nositeli R1a nebo R1b mohou v Evrope ziskat jen 9mm argumentu.

  2. pokud se těmto zoufalím lidem, které nikdo nechce podaří dorazit do Německa, tak se asi němčouři zblázní radostí. To se zase bude tisknout té pevné měny, že nebudeme stíhat vozit dřevo na papíry, kterým se posléze bude říkat eura. U nás se velmi uvažuje, že v této krásné době bychom měli přistoupit k této tvrdé měně. Vynikající nápad jak dobrovolně převzít všechny dluhy Španělska, Portugalska, Itálie, Řecka, Německa a bůhví koho ještě. To nás jistě ekonomicky velmi posílí zvláště v době, kdy Škodovka hodlá uzavřít provoz v Česku kvůli nestabilitě energetických zdrojů potřebných pro výrobu.

  3. Dnes muze do Nemecka kazdy, kdo je cerny nebo tmavy a do smrti nebude muset pracovat, bude mit jen prava a zadne povinnosti. Co je na tech negrech tak uzasneho a neodolatelneho, ze se z nich bili mohou posrat a uctivaji je jak nejake bozstvo?

    1. Umí držet zbraň a střílet. Jsou to vojáci, až se začnou lidé bouřit proti svým vládám. Spíš by mě zajímalo, copak jim asi tak slíbili.

  4. pokud bude nastolen The Great Reset tak mužeme zapomenout že se jim vubec budeme moct branit Sionisti nas bělochy chtěji vyhladit až nebude soukromy ani žádne vlastnictvi mužete všichni zapomenout na zbrojni prukaz a vlastnictvi střelne zbraně ovšem když budete migraci a islamizaci kritizovat body socialniho kreditu pujdou dolu a jdete rovnou na ulici nakonec z nas všech budou bezdaci a mmigranti dostanou všechno co lide budovali

  5. Již podle výsledků vedlejší ankety /zrušení protiruských sankcí/ je evidentní, že většinová část obyvatelstva nahlíží na všechny možné resety, převraty, nastolení jejich změn, úplně jinak, než vůdcové a vedení té které země.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout