Poslední dobou se stále více šíří šílená teorie o chystané falešné mimozemské invazi v roce 2024

Poslední dobou se stále více šíří šílená teorie o chystané falešné mimozemské invazi v roce 2024

Přiznám se, že na články k tomuto tématu jsem  za poslední asi rok narazila již několikrát. Je to něco tak děsivě bizarního, že jsem to nechtěla dále šířit. Něco tak nepředstavitelně šíleného by přece nešlo připravit a především – většina lidí by na podobnou lest neskočila. Tak jsem uvažovala vždy, když jsem na článek s touto teorií narazila.

Nyní se však zkusme zamyslet. Představte si, že by vám třeba v roce 2018 někdo napsal, že již v roce 2020 se objeví falešná pandemie, která kvůli chřipce podobnému viru uzavře miliardy lidí doma, zdevastuje ekonomiky mnoha zemí, psychiku mnoha lidí – zejména dětí a mladých, donutí lidi nosit zakryté dýchací cesty i v místech, kde široko daleko nikdo není a zakáže lidem vycházet v noci s tím, že se mohou na pusté ulici nakazit nebo nemoc roznášet. A lidé tomu uvěří a budou poslouchat. Tedy alespoň většina.

A představte si, že by dotyčný také napsal, že poté, co byla zakázána účinná léčba této nemoci, se objeví experimentální vakcíny, které nebudou mít nic společného s těmi, které jsme dosud znali. Vakcíny, které budou lidem vpichovány do těla pod pohrůžkou ztráty zaměstnání, drakonické pokuty nebo zákazu cestování či návštěv kulturních a sportovních akci a využívání některých služeb. A většina lidí podlehne a nechá si je opakovaně vpravit do těla i přesto, že nebudou tušit, co to s nimi udělá. A nechají si je aplikovat i poté, kdy se zjistí, že nechrání před infekcí a dokonce můžete nakazit i ostatní….

A příběh by pokračoval dál a rozvedl by dění celých dvou let.

Pokud by někdo napsal to, co je uvedeno výše, v roce 2018 jako předpověď na roky 2020-22, pak by tomu nikdo nevěřil. O autorovi by si mysleli, že patří do blázince. Lidstvo přece není tak lehce manipulovatelné. Tak by většina lidí uvažovala a autor by byl na další dva roky zcela zavržen a postaven na stranu tzv. „dezinformátorů.“

I to je důvod, proč se dnes dívám na každou – byť sebevětší – šílenost poněkud s odstupem. A začínám si uvědomovat, že lidstvo je natolik lehce manipulovatelné, že je vlastně možné cokoli. Úplně stačí, když s danou informací přijdou zkorumpovaná mainstreamová média a ti „správní“ politici. K nim se přidají i oblíbené systému vždy oddané celebrity – a můžete přijít skutečně s jakoukoli informací – a lid jí uvěří.

Nicméně, prosím, berte vše, co bude uvedeno dále s velkou rezervou. Článek přináším spíš jako zajímavost, ne jako informaci o události, ke které by mělo zhruba za dva roky dojít. Já osobně si myslím, že to už je skutečně příliš a nic podobného neočekávám, neboť můj názor je, že na ovládání mas není tak velká námaha potřebná.

Co se tedy podle některých prognostiků má stát?

Již několik let se objevují zprávy o tom, že se připravuje falešná invaze UFO. I proto je této tematice věnována zvýšená pozornost v médiích. Po celou tu dobu autoři této teorie také tvrdí, že tato invaze je plánována na rok 2024.  Někteří toto spiknutí označovali jako Project Blue Beam, podle něhož má za celou organizací podvodu stát NASA. Jaký má podle nich smysl předstírat mimozemskou invazi?

Účelem falešné mimozemské invaze by bylo podpořit politický program. Zjevnou agendou je globální technokratická totalitní vláda pod rouškou záchrany planety před sofistikovanou civilizací plánující naše zničení. Teoreticky by mohlo jít o zabránění jaderné válce. Nebo to prostě může být o záchraně planety před klimatickými změnami, jak tomu bylo v remaku filmu Den, kdy se zastavila Země. Má to souviset se stávající změnou světového řádu, ale i s tím, že svět je řízen elitami, které často hovoří o depopulaci.

Jak by údajně vypadala falešná mimozemská invaze?

Představte si hologramy promítané na obloze s vesmírnými loděmi velikosti měst. Následují zprávy s upozorněními a pokyny, které mají lidé dodržovat, aby se vyhnuli zničení. Věřili byste hlavám států, že se všichni zapojí do takového podvodu? Uvěřili by tomu lidé?

Vzhledem k tomu, že většina zvolených politiků a hlav států byla zapojena do závažných zločinů proti lidskosti, včetně karantény, vnucování experimentální genové terapie a cenzury svobody slova a shromažďování, nebylo by přitažené za vlasy myslet si, že politici nebudou ochotni konat tak, jak jim velí jejich loutkovodiči i v ještě šílenějším „divadle.“

Pokud jde o otázku, zda lidstvo naletí podvodu, pamatujete si na lidi, kteří nosili roušky třeba i tehdy, kdy jeli sami v autě nebo byli někde v přírodě, kdy kolem nich nebylo ani živáčka? A v součtu šlo o miliardy lidí.

Představte si, že globalisté použijí drony a hologramy k vytvoření iluze vyspělých bytostí z vesmíru nabízejících na jedné straně zkázu a na druhé spásu v podobě vedení od vševědoucích bytostí. Zdá se to snazší než nosit hadr na obličeji, stát v rozestupech a mít zakázáno přejet do sousedního okresu. Zařízení na vymývání mozků je již na svém místě a zdá se, že technologie k jeho provedení je připravena.

Upřímně pochybuji, že se skutečně takový podvod skutečně plánuje. Nicméně věřím, že by se našli jedinci, kteří by na takový podvod naletěli. Samozřejmě podmínkou by byla opora systémových médií a politiků, jimž mnoho lidí bezvýhradně věří – a samozřejmě takřka celosvětová koordinace. 

Tak bizarní podvod mi jednoduše připadá příliš šílený, ale i komplikovaný pro jeho strůjce, i když je mi známo, že patřičné technologie již existují. Pokud se již ukázalo, že většinová masa se dá lehce zmanipulovat mnohem jednodušším způsobem, pak nevidím podobně komplikovaný podvod jako dostatečně účelný.

Mnohem jednodušší bude zavedení digitální měny navázané na sociální kredity a zrušení hotovosti. To je cesta, kterou zatím ovládnutí lidstva směřuje, aniž by se proti tomu většina nějak zásadně bouřila.

Nicméně teprve rok 2024 ukáže, kde je pravda…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 4.7]

8 thoughts on “Poslední dobou se stále více šíří šílená teorie o chystané falešné mimozemské invazi v roce 2024

    1. žádní mimíci nejsou a nepřijdou, je to jen mýtus VK a spol. pro oblbování prostáčků. Kdo si nedokáže vládnout sám sobě, nechť chcípne-zdechne jako otrok a to se týká i tebe.

      1. 💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩

    1. mimozemsky život určitě existuje ale pochybuji že by měli zajem o naši zemi a chtěli se zaplest s nami zvlaště když jsme pomalu schopni se navzajem pomalu i vyhladit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout