Kanada: Transgender učitel s umělými obřími prsy je školou podporován, jeho kritika je zakázána (video)

Kanada: Transgender učitel s umělými obřími prsy je školou podporován, jeho kritika je zakázána (video)

To cosi, co vidíte na titulním obrázku, je ve skutečnosti biologický muž. Konkrétně jde o kanadského učitele (teď již vlastně učitelku), kterého škola velmi podporuje a případná veřejná kritika z úst žáků či jejich rodičů by automaticky znamenala trest.

Kanada tak opět potvrzuje svojí zvrácenou politiku. V zemi, která je vedena jedním z nejoblíbenějších žáků Klause Schwaba, v zemi, kde byli tvrdě trestáni kamioňáci, protestující proti škodlivým covidovým restrikcím a neméně škodlivému – pro ně povinnému – očkování, v zemi, kde můžete podstoupit eutanázii jen proto, že jste chudí nebo vás prostě nebaví život, lze očekávat cokoli.

Ontario Secondary School vydala plnou obhajobu transgender učitele v nedávno uniklém e-mailu zaslaném rodičům.

Reduxx kontaktoval Ontario High School s žádostí o komentář, ale jakákoli odpověď byla zamítnuta. Správce však potvrdil, že Lemieux je aktivním zaměstnancem školy. Po virálních zprávách nyní Ontario High School vydala e-mailové prohlášení rodičům, ve kterém obhajuje Lemieuxův zaměstnanecký status ve jménu inkluzivity.

„Jsme si vědomi diskusí na sociálních sítích a v médiích o Trafalgar High School v Oakville. Rádi bychom využili této příležitosti a zopakovali naší komunitě, že jsme odhodláni vytvořit a udržovat bezpečné, pečující, inkluzivní, spravedlivé a příjemné vzdělávací a pracovní prostředí pro všechny studenty a zaměstnance,“ píše se v e-mailu.

Škola se opírá o Ontarijský kodex lidských práv, což naznačuje, že jakékoli obavy z Lemieuxe by se rovnaly diskriminaci.

„Snažíme se podporovat pozitivní vzdělávací prostředí ve školách, které je v souladu s hodnotami HDSB a zajistit bezpečné a inkluzivní prostředí pro všechny studenty, zaměstnance a komunitu, bez ohledu na rasu, věk, schopnosti, pohlaví, genderovou identitu, vyjádření pohlaví, sexuální orientaci, etnický původ, náboženství, kulturní obřady, sociálně-ekonomické okolnosti nebo typ či velikost těla.“

Školní obhajoba profesora Lemieuxe přichází po velkém pobouření k němuž došlo poté, co byla na sociálních sítích široce šířena videa a fotografie učitele. Na všech fotografiích Lemieux ukazuje své umělé poprsí ve velmi těsné košili nebo tílku a s šortkami nebo v minisukni.

Zejména rodiče studentů protestují proti tomu, aby je podobná kreatura učila. Škola však pohrozila všem, kdo by trans učitele jakkoli napadali, žalobou.

Předpokládám, že podobná žaloba by byla úspěšná, každý soud bude v podobně zvrácené zemi na straně transky. Děti si prostě musí postupně na podobné úchylky zvykat a začít je považovat za normu. Přesně o to totiž jde systému, který cpe LGBTQI ideologii do hlav už i těm nejmenším dětem.

I proto taková obhajoba učitele, kterého by ještě před nějakými dvaceti lety žádná škola nepřijala. A před 30 a více lety by nejspíš skončil ve svěrací kazajce. A to i v „pokrokové“ Kanadě…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Kanada: Transgender učitel s umělými obřími prsy je školou podporován, jeho kritika je zakázána (video)

  1. pubertiaci musia mať z úchyla dobrú prdel a tie jeho megacecky možno aj nejaký pubertiak oblápa a honí si pod stolom 🙂 takíto mentálni úbožiaci si zaslúžia jediné, na čo škola s debilným vedením nedosiahne a k pubertiakom to dobre sadne: posmešky, úškrny, šuškanie za chrbtom dovtedy až to ceckatý úchyl vzdá a hodí si to, oni bývajú dosť psychicky labilní a moc nevydržia ..

  2. Moslim Trudeau dováža do Kanady nonstop milióny a milióny spoluvercov, takže sa dá predpokladať,že aj tam o pár rokov bude v niektorých provinciách platiť tvrdá šaría. Vrátane popráv úchylov. Aj v NHL už dosť dlho /asi 10 rokov/ povážlivo stúpa počet černochov a moslimov a ešte kadejakej inej farebnej bagáže…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout