Digitální měny centrální banky jsou vysokorychlostním vlakem do digitálních koncentračních táborů

Digitální měny centrální banky jsou vysokorychlostním vlakem do digitálních koncentračních táborů

Digitální měna, která je propojená s vaší ID, vede k totálnímu zotročení každého jedince na této planetě. Pokud bude zavedena a plošně využívána, pak již nebude cesty zpět.

A co je na tom nejhorší: většina lidí se novému systému velmi ráda podřídí. Je pohodlný, nemusíte u sebe nosit žádné doklady, peníze, platební karty. Bude vám stačit vaše dlaň s vloženým bezdotykovým čipem. To samozřejmě až v budoucnu, nejprve se využije zejména aplikace v mobilu, ale půjde jen o přechodnou dobu.

„Pokud můžete poslat každého člověka do digitálního koncentračního tábora, kdykoli vyprázdnit jeho bankovní účet a říct mu, za co může a nemůže utrácet své peníze, pak máte plnou kontrolu.“

Bílý dům v pátek vydal „komplexní rámec“, který útočí na decentralizované kryptoměny a zároveň propaguje americkou vládou kontrolovanou programovatelnou digitální měnu centrální banky (CBDC), podle oficiální tiskové zprávy.

Agentury vybrané k vedení probíhající pracovní skupiny pro výzkum a možný vývoj CBDC zahrnují Federální rezervní systém, Národní ekonomickou radu, Radu národní bezpečnosti, Úřad pro vědeckou a technologickou politiku a ministerstvo financí.

CBDC jsou digitální měny vydané přímo centrální bankou národního státu a slouží jako zákonné platidlo.

Ve skutečnosti jsou CBDC kontrolovány vládami (respektive v rámci většiny evropských zemí EU), a proto představují přesný opak myšlenek decentralizace.

Jak již většina z vás ví, tak CBDC budou vázány na identity uživatelů a digitální ID, což umožní úplný dohled státu a eliminuje jakoukoli šanci na jakékoli soukromí.

Podle organizace Central Council’s Central Bank Digital Currency Tracker zvažuje přijetí CBDC 112 zemí představujících více než 95 procent globálního HDP.

11 zemí již přijalo digitální měnu, včetně Nigérie a mnoha karibských států.

14 zemí testuje pilotní programy, včetně Jižní Koreje, Thajska, Saúdské Arábie, Švédska a Číny, která plánuje rozšířit své používání digitálního jüanu v roce 2023.

Pozn.: Jak vidíte v tabulce výše, tak téměř všechny evropské země digitální měnu testují (všechny státy eurozóny) nebo se zabývají jejím vývojem, případně je již zavedena v pilotním projektu. Neaktivní je v tomto směru Dánsko, digitální měnou se vůbec nezabývá například Srbsko, Polsko, Rumunsko nebo Bulharsko. Některé z posledních 3 zmíněných však možná plánují najet na euro, čímž by byla jejich pasivita pochopitelná. U nás,  v Maďarsku, Norsku, Velké Británii, Bělorusku či na Islandu je digitální měna ve vývoji. Rusko, Švédsko nebo Ukrajina již zahájily pilotní projekt digitální měny v praxi.

Anthony Pompliano, americký podnikatel, investor a bitcoinový evangelista, napsal loni v březnu, že „digitální měny centrální banky budou jedním z největších porušení lidských práv v historii“.

„Digitální měny centrálních bank eliminují soukromí a decentralizovanou povahu fyzické hotovosti,“ vysvětlil Pompliano. „Vytváří prostředí, ve kterém mají centrální banky úplnou kontrolu nad každým aspektem finančního života občanů.“

„Tito centrální bankéři budou schopni vidět, co je na vašem bankovním účtu, s kým obchodujete, co kupujete a cokoli jiného, co je zajímá ve vašem finančním životě,“ napsal.

„Tato naprostá transparentnost vůči státu eliminuje všechny prvky soukromí a zároveň umožňuje institucím cenzurovat všechny transakce bez ohledu na to, zda mají legitimní důvod nebo ne.“

Robert Kiyosaki, autor knihy o osobních financích „Bohatý táta, chudý táta“, ostře kritizoval myšlenku zavedení CBDC.

V tweetu ze 17. července Kiyosaki nazval exekutivní příkaz 14067, podepsaný Bidenovým Bílým domem na začátku března, který stanovil postoj vlády k založení CBDC, „nejzrádnějším činem v historii USA“.

Kromě toho Kiyosaki zašel tak daleko, že nazval zřízení CBDC „komunismem v jeho nejčistší podobě“.

Představte si následující scénáře:

Na třídní schůzce vašeho dítěte jste se vyslovili proti rouškám u dětí. Za trest vám zamítnou nákup potravin..

Překročili jste týdenní počet najetých kilometrů svého vozidla a překročili jste limit emisí uhlíku. Další nákup byl zamítnut.

Na Facebooku jste zveřejnili soukromé zprávy zpochybňující integritu posledních voleb. Nákup byl zamítnut.

Neaplikovali jste si poslední dávku genové terapie mRNA od společnosti Pfizer. Nákup byl zamítnut.

Porušili jste povinný klimatický lockdown a cestovali jste mimo povolenou zónu. Nákup byl zamítnut.

To vše by bylo možné, protože CBDC jsou programovatelné.

Například čínský digitální jüan může být naprogramován tak, aby se aktivoval k určitému datu, vypršel v určitý den, byl platný pouze pro určité nákupy a – zlověstně – aby byl k dispozici pouze občanům, kteří splňují určité předpoklady.

Centrální banky tak mohou ovlivňovat a kontrolovat chování příjemců této centralizované digitální měny a vyloučit ty, které chtějí potrestat, z účasti ve finančním systému.

Tyto CBDC by byly propojeny s digitálními ID spojenými s očkovacími pasy, měřením vaší uhlíkové stopy a systémem sociálního kreditu podobným tomu, který byl zaveden v Číně.

Ve skutečnosti se zdá, že celé nutkání zavést očkovací pasy a digitální průkazy totožnosti je předem naplánovaným odrazovým můstkem pro přijetí digitálních měn centrální banky a globálních systémů sociálního kreditu.

Tato kontrola shora dolů jde ruku v ruce s hnutím za zelenou energii, jehož cílem je vytvořit nedostatek energie v digitálně monitorované inteligentní síti, která propojuje spotřebu elektřiny, plynu a energie s digitálními ID občanů.

Catherine Austin Fittsová, bývalá náměstkyně ministra pro bydlení a rozvoj měst USA, v nedávném rozhovoru uvedla: „Veškerá tato čistá energie je navržena tak, aby produkovala plně elektrický systém, který jim umožní vybudovat plně digitální transakční systém, který jim dává digitální kontrolu.“

„Energie bude přesunuta shora dolů a pak vše, co se pohybuje v Americe, bude vybaveno senzory a čipy,“ vysvětlila.

„Pokud vezmete každého člověka do digitálního koncentračního tábora, kdykoli vyprázdníte jeho bankovní účet a řeknete mu, za co může a nemůže utrácet své peníze, máte úplnou kontrolu.“

Když vláda schválí CBDC, každá návštěva lékaře, jídlo, výlet, nákup a veškerá měna, kterou vlastníte (nejednalo by se o měnu takovou, jakou ji známe, ale o bodový systém), je sledována v reálném čase vaší vládou po zbytek vašeho života.

Pokud bude plošné zavedeni digitálních měn zároveň se současným rušením jiných způsobů plateb (zejména hotovosti) realizováno, pak již nebude existovat žádná cesta zpět z tohoto plánovaného koncentráku.

Bez globálního povědomí použijí centrální banky peníze jako zbraň proti lidskosti a dopustí se největšího porušování lidských práv, jaké jsme kdy viděli, a občané jim budou v tomto procesu dokonce fandit.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 4.3]

One thought on “Digitální měny centrální banky jsou vysokorychlostním vlakem do digitálních koncentračních táborů

  1. nastane ta nejhorši diktatura ktera kdy existovala předčijou uplně všechny diktatory v historii život v takovem světě už potom postrada smysl radši chcipnout než v tomhle žit budu se branit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout