Podivná smrt Anne Heche vyvolává mnoho otázek (videa)

Podivná smrt Anne Heche vyvolává mnoho otázek (videa)

Mnoho herců má ve zvyku se do své role vžít na maximum, takže se snaží do daného prostředí, které je ztvárněno ve filmu, dostat i v reálném světě. Nejinak tomu údajně bylo také u americké herečky Anne Hetcheové. Ta právě dotočila film, v němž hraje matku dcery, kterou unesl pedofilní gang. Ve snaze vžít se do role co nejvíc, se údajně snažila zjistit, jak takové pedofilní sítě fungují.

Při svém pátrání došla k šokujícím zjištěním, která plánovala již brzy zveřejnit. Jenže zveřejnění těchto informací se již nedožila. Média (samozřejmě ne ta mainstreamová) po celém světě nyní spekulují o tom, že v případě Anne Hetche se nejednalo o nehodu pod vlivem kokainu, jak tvrdí oficiální verze. A tato tvrzení nyní zesilují záběry, které se podařilo natočit záhy po nehodě. Anne Hetche je na nich živá víc než dost…

Minulý týden zemřela americká herečka Anne Heche, která prý utrpěla těžké poškození mozku při autonehodě. Hecheová byla odpojena z ventilátoru v neděli večer.

Média uvedla, že herečka byla převezena do nemocnice v kritickém stavu a udržována v kómatu. Autem údajně vjela do domu v Los Angeles. Vozidlo a dům začaly hořet.

Vyšetřování nehody bylo přerušeno. „K dnešnímu dni neexistuje žádné další vyšetřování tohoto případu,“ uvedla policie v sobotu. „Pokud zemře osoba podezřelá z trestného činu, nepokračujeme ve vyšetřování.“

Záběry  Fox 11 Los Angeles ukazují, jak Hecheová vstává na nosítkách sanitky a vypadá, že chce odejít. Poté je přesto odnesena do sanitky.

Fotožurnalista Stu Mundel vykřikl v úžasu: „Ach můj Bože, ona je naživu! Pokusila se utéct. Nevím…. to bylo opravdu zvláštní.“ V té době ještě nebylo jasné, zda Hecheová leží na nosítkách. Moderátorka zpráv Marla Tellez zveřejnila snímky na Twitteru.

Záběry z místa nehody ukazují, že ve skutečnosti v kómatu nebyla:

Hecheovou můžete již brzy vidět ve filmu ‚Girl in Room 13‘, který bude uveden příští měsíc. Hraje v něm matku, která jde hledat své dítě, které bylo prodáno síti pašeráků lidí ve stylu Epsteina.

Dříve Heche hrála ve filmu s názvem „Toxic Skies“, ve kterém vědkyně WHO zjišťuje, že skutečnou příčinou epidemie je vládní tajný program chemtrails.

Jak se ovšem nyní ukazuje, tak Anne Hatche se chystala rozkrýt těsně před premiérou filmu skutečnou pedofilní síť, které přišla na stopu právě v době natáčení filmu:

Každopádně  smrt Anne Heche vyvolává podobné otázky jaké vyvolávala údajná sebevražda „pedofilního magnáta“ Epsteina, jehož síti (nebo nějaké podobné) se dostala Anne Hetche na stopu…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 37 Průměrně: 4.6]

One thought on “Podivná smrt Anne Heche vyvolává mnoho otázek (videa)

  1. Pěkně to do sebe zapadá. Holka lepší, než Houdini, v kómatu nahmatala a rozepnula zip na pytli a chtěla jít domů. A všimněte si, jak byla „popálená“, něco jako Angelika v posteli, při milostných scénách. Fakt hustý. ;o/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout