Za vyvlastňováním údajně stojí i plány WEF na vytvoření 30milionového megaměsta (video)

Za vyvlastňováním údajně stojí i plány WEF na vytvoření 30milionového megaměsta (video)

Jak již víte, tak dokonce i oficiálně již bylo potvrzeno, že vyvlastňované pozemky nizozemských farmářů budou určeny na výstavbu azylových zařízení. Jenže zřejmě nejen to. „Novoevropané“ budou zřejmě součástí zcela nové Evropy, která by měla být přesně jako z vizí Schwabova WEF. Podle něj by měli všichni lidé bydlet v megaměstech ve sdílených bytech, venkov by již neměl být určen k účelům bydlení. Tedy pokud zde vůbec nějaký venkov mezi jednotlivými megaměsty bude existovat.

Pozadí vyvlastňování nizozemských farmářů je stále jasnější: nejde o limity CO2, aby byly splněny agroekologické požadavky Natura 2000! To je jen výmluva. Místo toho chtějí prosadit výstavbu Tristate City Network, megaměsta s 30 miliony obyvatel, které bude zahrnovat části Nizozemska, Belgie a Německa. Plány mají být realizovány jménem globalistického WEF a OSN, Symbol Agendy 2030 je zobrazen na webových stránkách projektu .

V obvyklé frazeologii by proto samozřejmě nemělo chybět téma „udržitelnost“, což je jen jiné slovo pro Agendu 2030. Holandská metropole sestávající z Amsterdamu, Rotterdamu, Utrechtu a Haagu má být sloučena do Tristate City Network.

Takzvaní institucionální investoři jsou orgány nizozemského státu nebo státem kontrolované komory, jako je organizace zaměstnavatelů (VNO-NVW), penzijní fondy a Hospodářský úřad Utrechtu. Kromě toho jsou zapojeny multimiliardové korporace, jako je  realitní fond Cushman & Wakefield z Chicaga a CBRE  z Dallasu v Texasu. Do Tristate City by kromě Nizozemska měla patřit i západní část Dolního Saska, oblast Rýna a Porúří (NRW) a Brusel.

Především nizozemští farmáři, nejsou příliš nadšení z nucených vyvlastnění, jak ukazují protesty farmářů z posledních několika týdnů.

Pokud se tedy Tristate city network hlásí  k cílům Agendy 2030,  znamenalo by to, že právě zde by měla být většina obyvatel „dovezených.“

Toto megaměsto rozhodně není novým plánem, což potvrzuje písnička z videa níže (z roku 1948!):

Navíc takové přeshraniční projekty vedou k zániku národního státu, což je pravděpodobně hlavním cílem Tristate City. Tento projekt plánované ekonomiky připomíná 5 projektů mega-klastrů podporovaných v Číně a sídelních oblastech, jako je Chonquin s 32 miliony obyvatel nebo ještě větší jednotky, jako je delta Perlové řeky.

Nizozemský antiglobalista Thierry Baudet v rozhovoru pro The Epoch Times popsal, co politická kasta skutečně chystá vyvlastňováním nizozemských farmářů. Chtějí zničit národní charakter země tím, že ze země vyženou „domorodce“ a především farmáře, z nichž někteří provozují rodinné farmy už od středověku. To má za cíl zlikvidovat duchovní a historické kořeny všech do projektu zahrnutých zemí, zničit půdu a krajinu a zároveň odstranit hrdé, nezávislé farmáře jako třídu s pevnou identitou.

Na uvolněné půdě mají vyrůst státem financované obytné domy pro takzvané „uprchlíky“. Změněná právní situace také v budoucnu umožní státu vynutit si jejich ubytování a péči v soukromých domech.

Vyvlastněná zemědělská půda je určena na „výstavbu zařízení pro žadatele o azyl“:

Afbeelding

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 26 Průměrně: 5]

11 thoughts on “Za vyvlastňováním údajně stojí i plány WEF na vytvoření 30milionového megaměsta (video)

  1. tak to je maso, časem se to jistě bude rozrůstat až to doleze až k nám. Nebo začnou z druhé strany. Vsadím se, že Fiala na to kejvne. Nás vyhladí vakcínou, vláda se chová, že žádná další už nebude. Takže si nedělám iluze.

  2. to že se tak děje se nedivim EU chce v nasledujich letech nastěhovat miliony a miliony Arabu a Černochu proto musi mit pro ně i bydleni proto ten boj proti farmařum a zemědělcum jako komplet hned na to bude vyvlastněni pudy a protože jim chtěji pomalu stěhovat migranty i do jejich bytu tak se jedna o připravu na masovou migraci ktera zřejmě začne v přištim roce kvuli nedostatku obživi pro Afriku kvuli Ukrajině hladomory v Africe se stanou nejpozději přišti rok skutečnosti tak se jen všechno na rychlo připravuje a na nějake pudě si zase Bill Gates bude pěstovat ty sve modifikovane potraviny

  3. a ne memusi jit jen o migranty z Afriky vubec bych se nedivil masove migraci z Ukrajiny ktera zřejmě po skončeni konfliktu na Ukrajině muse byt skutečnosti snad naše vláda skutečně brzy padne ad se Ukrajinci nemusime zatěžovat k tomu je potřeba aby ve vládě byla SPD

  4. Ukrajina bojuje za nacismus, ale skutečný boj za Evropu bojují Holandský zemědělci. Plně souhlasím sjejich pravý které si brání proti řízené devastaci obyčejných lidí v Evropě.

  5. Velice chytré je umístění celé koncentrované megapole do hluboké nížiny za ochranné valy u Severního moře. Tolik k plánu potřeby snížení populace. To možná znamená, že zhruba na dvě dekády se záplavy či rovnou tsunami neplánují…

  6. Tohle megaměsto je typickým ,,elektronickým koncentrákem globalistů“ a toho odporného satanisty Schwaba,kde budou umístěni pololidé-transhumanoidi plní nanoidů v těle.Už to nebudou lidské bytosti,ale ,,Zoombí“ se scela uzavřenou duší,odpojenou od Tvůrců vesmíru Prvé božské linie.Vakcinace lidí je součástí tohoto zrůdného plánu Globalistického satanismu,pekla na Zemi.V podstatě každý člověk,který se nechal vakcinovat nadnárodními společnostmi ničící původní DNA člověka spolu s božskou duší,podporují tenhle satanismus,z lenosti a pohodlnosti se nechali manipulovat a lehce oklamat.Oklamaní po svém vystřízlivění budou klást odpor,ale na ten právě Schwab s EU čekají,aby je mohli snadno likvidovat.Myslím si,že tihle podvedení ,navakcinovaní pololidé mohou mít ještě šanci,ale pouze ti,co se velmi rychle obrátí zpět k Božské Přírodě spolu s vazbou na své uzavřené duše,které musí otevírat a zároveň probouzet intuici a používat vlastní rozum.Pouze tak odvrátí utrpení a opravdovou ,skutečnou Smrt,to je Zánik Duše a konec svého vesmírného vývoje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout