Němečtí řemeslníci požadují zastavení sankcí proti Rusku, píší kancléři: „Opravdu chcete obětovat svou zemi?“

Němečtí řemeslníci požadují zastavení sankcí proti Rusku, píší kancléři: „Opravdu chcete obětovat svou zemi?“

Stále více lidí začíná chápat, že protiruské sankce jsou ve skutečnosti sankcemi protievropskými. Je to totiž právě Evropa, kdo na ně nejvíc doplácí. Neexistuje navíc žádný racionální důvod k jejich uvalení, neboť to bychom nyní mohli stejně uvalovat sankce na Saúdskou Arábii, která již 8 let útočí na Jemen a nedávno ohlásila úmysl anektovat třetinu jeho území nebo na Turecko či USA, okupující Sýrii, kde soustavně kradou ropu. A tak by se dalo pokračovat a vrátit se do minulosti, což by ovšem bylo na velmi dlouhý článek.

Nicméně s tím, jak se zcela bezdůvodně zdražují energie, začíná stále více lidí chápat, že sankce měly ve skutečnosti dopomoci zničit Evropu. Ta už je dostatečně zničená politikou covidismu, zeleným údělem EU a část kontinentu – včetně Německa – do značné míry i bezbřehým vítáním milionů muslimů, které pak živí na dávkách nebo ve věznicích – či stále častěji na psychiatrii.

Sankce, které mnohem víc poškozují Evropu než Rusko, tak byly poslední ranou a na to nyní ve svém dopise kancléři Scholzovi reagovali i němečtí podnikatelé.

Kreishandwerkerschaft Halle-Saalekreis v Sasku-Anhaltsku vyzvala spolkového kancléře Olafa Scholze, aby zastavil všechny sankce proti Rusku. V otevřeném dopise řemeslníci také požadují jednání o ukončení války na Ukrajině.

„Jako řemeslníci víme z mnoha rozhovorů s našimi zákazníky, že drtivá většina není ochotna obětovat svou těžce vydělanou životní úroveň pro Ukrajinu. Ani to není naše válka!“ říkají a pokračují: „Chcete být kancléřem, který přivedl Německo ke krachu? Opravdu chcete obětovat svou zemi?“

Ukrajinu navíc nelze označit za bezchybný demokratický stát. Řemeslníci odkazují na publikaci Transparency International, ve které se země v roce 2021 umístila na 122. místě v korupci – žádná jiná evropská země si nevede hůře. „A za to chcete ohrozit Německo?“ kritizuje 16 signatářů ze všech cechů.
Pokud ceny budou i nadále růst, průměrně vydělávající Němec již brzy nebude schopen platit své živobytí. Pak by se i běžné, nezbytné řemeslné služby staly nedostupnými, což by zase vedlo k propouštění a zavírání podniků.“
Tolik z dopisu, který dozajista skončí v koši. Nejen německá vláda, ale i všechny další lokajské vlády jen konají to, co jim diktují jejich loutkovodiči. A pokud je tím zadáním likvidace střední třídy a uvedení Evropy do stavu, kdy „nikdo nic nevlastní a vše se sdílí,“ pak v tom samozřejmě budou dál pokračovat.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout