Německo: Odvolací soud seznal Somálce, který vloni ve Würzburgu ubodal 3 ženy, nevinným (video)

Německo: Odvolací soud seznal Somálce, který vloni ve Würzburgu ubodal 3 ženy, nevinným (video)

Připomínám, že se jedná o vloni velmi medializovaný případ Somálce, který ukradl nůž v obchodě, kde záhy ubodal tři ženy a při útěku ještě mnoho dalších lidí zranil. Somálci záhy město Würzburg zaplatilo nejlepšího obhájce, který ho dokázal z viny „vysekat.“ Somálec, který byl před příchodem do Somálska ve své rodné zemi členem nechvalně známé bojůvky al Šabáb, byl seznán psychicky nemocným a tedy za své činy nezodpovědným.

Na náklady daňových poplatníků se tak povedlo již dalšího muslimského vraha zprostit viny. Záhy podala obžaloba odvolání, přičemž odvolací soud proběhl včera.

Zemský soud ve Würzburgu shledal Somálce, který v červnu 2021 v bavorském městě ubodal k smrti tři ženy, nevinným a předal ho k psychiatrické léčbě. „Každý, kdo jedná bez individuální viny, nesmí být potrestán,“ uvedl v úterý soudce při vynesení rozsudku. „Nebyl schopen vidět nespravedlnost svých činů.“

Somálec Abdirahman Jibril A. byl diagnostikován jako paranoidní schizofrenik dvěma nezávisle připravenými zprávami. Má psychózu, halucinace a slyší hlasy, které mu údajně nařídily zaútočit na lidi nožem v den zločinu. Soud to vyhodnotil jako trojnásobnou vraždu, pokus o vraždu v pěti případech a pokus o zabití v pěti případech.

Německo odmítá zaplatit odškodné obětem útoku ve Würzburgu, chce zakázat i zveřejňování fotografií obětí
rozsudek je výsměch obětem i jejich rodinám

Afričan, který přišel do Německa v květnu 2015 bez dokladů a uvedl, že je mu 18 let, napadl na konci června loňského roku v centru  Würzburgu kolemjdoucí kuchyňským nožem. Zabil tři ženy a vážně zranil devět dalších lidí.

Krátce poté se objevilo mnoho spekulací o motivu. Během činu, podle očitých svědků, Somálec křičel „Alláhu Akbar“. Po svém zatčení vypověděl, že provedl svůj džihád.

Vrah z Würzburgu byl údajně po léta psychicky postižený.  A. se údajně setkal s konzultantem pro církevní migraci poté, co se v září 2019 přestěhoval z Chemnitzu do Würzburgu. Somálec mu údajně řekl, že je pronásledován tajnou službou.

Dva týdny před útokem stál Somálec uprostřed silnice, donutil motoristu, aby zastavil a nastoupil do auta. Pečovatelské středisko města Würzburg vzalo tento incident jako příležitost k psychiatrickému vyšetření pozdějšího vraha. O dva dny později Somálec spáchal násilný čin v centru města.

Pozdější vrah se dostal do konfliktu se zákonem již krátce po svém příjezdu do Německa: Podle informací TAG24 došlo k násilnému sporu mezi ním a ostatními obyvateli o ledničku v azylovém zařízení v Chemnitzu. Na videu hovoří o potyčce – o pár let později vraždící Somálec je černoch v červené kšiltovce:

Na začátku září 2018 sám Džibríl A. tvrdil, že se stal obětí: Čtyři maskovaní lidé ho prý pronásledovali s jeho spolubydlícím ulicemi. Později se ukázalo, že k žádnému podobnému incidentu nedošlo. „Běžel jsem velmi rychle, takže mi nic neudělali,“ řekl Somálec reportérovi Berliner Morgenpost. Kromě toho uvedl, že se odváží jít ven pouze ve společnosti: „Často musím přemýšlet: Mám jít do práce nebo zůstanu doma?“ Na východě je to pro něj příliš nebezpečné, řekl tehdy.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Německo: Odvolací soud seznal Somálce, který vloni ve Würzburgu ubodal 3 ženy, nevinným (video)

 1. Vítači mají na rukách krev. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí (zotročení) světa. jo, šátečkem to začíná a no-go zonami a vraždami to končí. tihleti lidi jsou průmyslově (z)manipulovatelní a také pod drogou dokáží mnohé. to tady nechceme.

 2. Zmrdi jsou jen islámská vražedná barbarská horda. Ruská knížectví formálně nebyla součástí území Zlaté hordy, ale byla Mongolům podřízena. Pokud chtěla rurikovská knížata vládnout ve svých zemích, musel je v jejich postech potvrdit chán zvláštní listinou, tzv. jarlykem (obdobou evropského léna) poté, co uznala jeho svrchovanou moc, tedy příslušnost k říši. To bylo v pravomoci velkého chána (mongolsky čingischána) a Bátúovou povinností bylo posílat ruská knížata za tímto účelem do Karakorumu, hlavního města mongolské říše. Během bojů o nástupnictví po nástupu velkého chána Kublaje v roce 1260 se vztahy mezi mongolským centrem a západním ulusem Džuči uvolnily a chán Berke, Bátúův bratr, Zlatou hordu osamostatnil. Byl prvním mongolským chánem, který přijal islám, a islamizoval tak vládnoucí dynastii.

 3. nemci si to zasluzia. ale toto ma povadilo: „Nebyl schopen vidět nespravedlnost svých činů“ vecsiu blbost som asi este nepocul ak ide o zakon. De Facto kazdy dzihadista je v nemecku automaticky nevinny.

  1. Tohle je precends, az rupne pohadka o prospesnem ockovani, mohlo by byt spousty vohnoutu odsouzeno k smrti. S timhle rozsudkem ale, mouhou mavat a rikat „Nebyl schopen vidět nespravedlnost svých činů“.

   Pamatuujte, za genocidu evropanu formou ockovani nebude nikdy nikdo odsouzen protoze :“Nebyl schopen vidět nespravedlnost svých činů“.

 4. opět je na tomto případě vidět, kam až soudnictví v EU je schopno zajít. Pokud je zločinec psychopat s vražednými úmysly, nemá co dělat na svobodě mezi normálními a slušným lidmi. Tohle by se ještě před rokem 2015 nikdy nemohlo stát. Děkujeme té sviní Merkelové, do čeho zcela vědomě zatáhla celou Evropu. Kancléř Khol měl pravdu, když jej střídala a on vyjádřil pochybnosti o její schopnosti vést Německo.

 5. Nemecky statni aparat, podporuje vrazdeni nemcu. Za penize nemcu doveze negry, za penize nemcu negry vyzbroji, za penize nemcu negry ubytuje, nakrmi, za penize nemcu financuje soudni system ktery podpori vrazdeni nemcu.

  Nemecka vlada vyhlasila valku nemcum. Valku si financuji sami nemci. Sorosofky jsou uzasne organizace. Naordinovali germanum narodni sebevrazdu, nebo snad holocaust ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout