Německo: Afghánec dostal za brutální znásilnění 11leté holčičky podmínku, její otec vypovídá

Německo: Afghánec dostal za brutální znásilnění 11leté holčičky podmínku, její otec vypovídá

O skandálním případu, kdy dostal Afghánec pouhou roční podmínku za znásilnění 11leté dívky, jste si zde mohli nedávno přečíst. Ovšem v Německu nejde o nic neobvyklého. Paradoxem je, že ve stejnou dobu byl odsouzen jistý německý protiislámský aktivista na 7 měsíců nepodmíněně za urážku islámu. Zdá se tedy, že Německo již najíždí na právo šaría skutečně velmi zostra.

Přiznám se, že v podobných případech znásilnění či dokonce vražd dětí, za které pak není pachatel potrestán, mne vždy napadne, co na to asi rodiče dotyčného dítěte. Někdy jsou totiž reakce až neuvěřitelné, jako v případě 19leté dívky, kterou asi před 3 lety velmi brutálně znásilnil a zavraždil Afghánec. Její otec prohlásil, že mu odpouští, a že hodlá dál „podporovat migraci.“

Nyní se ozval i otec znásilněné 11leté dívky, která údajně i po dlouhých měsících stále trpí traumatem.

Afghánec napadl v zámeckém parku 11letou dívku a znásilnil ji tak brutálně, že musela být později převezena na pohotovost v nemocnici. O šest měsíců později byl odsouzen k jednomu roku odnětí svobody s podmínkou. Otec dívky je o několik týdnů později také ohromen: „Je to vtip,“ řekl rtl.de v rozhovoru. 

Zde jsou nejdůležitější pasáže jeho více než oprávněného rozhořčení:
„Víte, když se podíváte do očí novorozenému miminku, je v nich lesk, záře. Záře z očí mé dcery je pryč. Už se to nevrátí. Nezáleží na tom, co udělám,“ říká Mark S. 

Soud v té době probíhal za zavřenými dveřmi kvůli nízkému věku zúčastněných. Mark S. se kvůli tomu stále zlobí. Poté musel se svou bývalou partnerkou opustit soudní síň.

„Chtěl jsem tehdy svému dítěti pomoci, protože moje dcera musela svědčit v přítomnosti pachatele,“ vzpomíná. „Dítě vždy potřebuje bezpečí.“ Ale pouze jeden zaměstnanec úřadu péče o mládež směl zůstat. „Cítil jsem se opravdu jako při kocovině,“ říká S. I proto, že nebylo vyslechnuto několik svědků. Dodnes přesně neví, co se tam stalo. Podrobnosti zůstaly pod pokličkou.

S. se později o rozsudku dozvěděl od obhájce po telefonu. „To je vtip, má malá dcero,“ komentuje to dodnes. „Je to celé špatně. Už to není ta šťastná holka.“

Z detailu z vyjednávání ho stále bolí žaludek. Pachatel, údajný uprchlík z Afghánistánu – nezletilec bez doprovodu, kterému odborníci odhadli 16 let, údajně špatně odhadl věk své oběti. Myslel si, že je jí 13 let, vysvětluje S. „Potom jsem se podíval na právníka a řekl, že na tom nezáleží. Ve skutečnosti je mu 16 a udělal takovou věc,“ říká.

Jeho dcera se v zámeckém parku ještě bránila, když ji pachatel  napadl. Několikrát mu řekla „Ne“. „Mladí lidé znají výraz ‚Ne‘,“ říká devětatřicetiletý muž. Neví, jak se ti dva potkali.

„Jeho právník pak jen pohotově řekl, že měla vědět, co může očekávat. Která jedenáctiletá holka takhle uvažuje?“ ptá se zděšeně otec. 

​​​​​Mark S. si jasně pamatuje den, kdy se vrátil z práce a jeho bývalá partnerka, se kterou má dvě dcery, mu řekla o hrozném zločinu. „Měla podezření, že naše dcera byla znásilněna. Samozřejmě jsem byl v šoku,“ říká.

Okamžitě k ní zajel a uviděl před dveřmi stát policisty. Svou dceru pak doprovodil na pohotovost. Během šetření bylo zjištěno, že došlo k průniku. Tehdejší problém: protože jeho dcera po činu krvácela, její starší sestra ji sprchovala, aniž by o tom přemýšlela. O to bylo dokazování obtížnější.

Později večer měla ještě sílu doprovodit detektivy na místo činu v zámeckém parku.

„Jsem opravdu velmi naštvaný,“ říká S. v rozhovoru. Cítí se být zklamán justicí, včetně vlastní právničky. „Po soudu měla říct, že se teď odvoláme. Nic takového se nestalo.“

Rozrušený otec dále vysvětluje: „Vím, že rozsudek je pravomocný. Přesto jsem kontaktoval Carstena Stahla z „Bündnis Kinderschutz & Stops Bullying“. Chci dát své dceři možnost promluvit, nechci přijmout ten verdikt.“ Stahl také obviňuje: „Ochrana pedofilů a násilníků je u nás důležitější než ochrana dětských duší.“

Pro jeho dceru bylo důležité, aby pachatel dostal spravedlivý trest. Ale teď asi pobíhá někde v Neubrandenburgu a jeho dcera ho může potkávat každý den…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 5]

6 thoughts on “Německo: Afghánec dostal za brutální znásilnění 11leté holčičky podmínku, její otec vypovídá

 1. nadřazeny druh neobtěžovat cikáni, Ukrajinci, Arabové, černoši, politici, bankeři, Antifa, BLM, LGBT, Fetáci, mafiani, válečni zločinci NATO, uřednici, náckove, Progresivisti, Liberalove, podvodnici, zloději, korupčnici, vrazi, nasilnici, psychopati, blázni,

 2. Trochu odbočím – ale arogancia a fanatizmus, s akým dnes vystúpil na Karlovej univerzite eurofašistický zločinec č. 1 Scholz, mi nápadne pripomenula návštevy Heydricha a K.H.Franka na rovnakom mieste. Mám doma knihu s ich fotkami.

 3. Pokud neni v base, zanmena to jedine, par kamaradu a sekacek na maso.
  Nekde jsem cetl ze Kisas neboli krevni msta je vyjimecna pro islam. Neni, je to lez.
  Krestane kteri meli cest v tele, napr. jeste v 18stol. zcela bezne zabijeli ze cti.
  Napr. Znamy basnik Puskin zvitezil ve vice nez deseti soubojich. Lze predpokladat, ze nekteri muzi ktere zastrelil byli manzele zen ktere predtim vojel. Jo, Puskin to z perem umel, a take psal basnicky.
  Vsimnete si ze se zde jednalo o consensual sex, tzn. ony damy souhlasili. Presto se strilelo.
  A co backory co se dnes nepravem nazyvaji muzi ?

 4. Co jsi to kurva za otce!? Takže dcera ho po znásilnění může vidět každý den a ty nemáš koule ani dát své dceři nuž nebo pepřák? Nebo nejlépe ho sám najít a rozmlátit mu držku?

  Tohle udělat někomu z mé rodiny, tak si ho najdu a udělám mu takový trest na který v životě nezapomene! Na policejní roboty se vуѕеru rovnou. Jenom chtějí všude kamery, aby mohli každého šmírovat a chránit tyto zmṛđу.

  Omlouvám se za expresivní vyjadřování ale bohužel nenašel jsem slova, které by se dali vyjádřit slušně. Já vím, že si to zrovna němčour nepřečte ale tady v ČR nebuďte tak blbí a nespoléhejte se na militární otroky nového světového řádu.

 5. Všichni /alespoň doufám/ víme, že jakkoliv ublížit takovým lidem, kteří nežijí v souladu s kvalitními mezilidskými vztahy, bohužel přinese docela nepochopitelnou odezvu u orgánů činných v trestné činnosti. Když ti někdo hodně ublíží, tak o nic nejde, ale běda tomu, když se budeš bránit. Nepřiměřená obrana už je hodnocena jinak. Mám dobrou kamarádku, která má v péči holčičku, dnes už slečnu, kterou maminka brzy po porodu skoro zabila /nebyla prokázána laktační psychóza/, tak že lékaři miminku dávali minimální naději na přežití bez vážných následků, psychických i tělesných. A co myslíte, že ona „maminka“? Dostala podmínečný trest. O tomhle by se mělo psát, co se děje u nás a ne stále tyto případy házet do skartovačky, jen aby se o nich nemluvilo. A kdybych ještě napsala jak obě dvě, babička i vnučka žijí, to by jste se nestačili divit, možná by jste nevěřili. Kamarádčin manžel ani syn, otec holčičky už nejsou … co dodat? Kdyby tak šlo změnit občanství …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout