Bude Irsko jako první v Evropě řešit válku mezi politiky dovezeným obyvatelstvem a domorodci? (video)

Bude Irsko jako první v Evropě řešit válku mezi politiky dovezeným obyvatelstvem a domorodci? (video)

Podle některých informací by k tomu skutečně mohlo dojít. Irsko totiž tentokrát údajně nejvyšší nárůst počtu obyvatel v rámci EU nemůže přiřknout tradičně vyšší porodnosti dříve striktně katolické země (ovšem dnes již silně ovlivněné progresivistickou politikou), ale především politice otevřených dveří. Nyní je proslulé zejména jejich vítání tzv. „Ukrajinců“, z nichž zřejmě většina neumí ukrajinsky či rusky ani slovo. A na Ukrajince jsou i příliš „opálení.“

To jste ostatně mohli vidět i na příkladu údajné první Irskem přijaté ukrajinské rodiny. Velmi virálním se stalo také video, které natočil novinář, jemuž se doneslo, že z letadel, údajně plných Ukrajinců, ve skutečnosti nevystupují bílé ženy a děti či starci, ale muži, kteří se pravděpodobně narodili někde v oblasti Pákistánu, Bangladéše či Afghánistánu.

V inkriminovaném videu údajní – poněkud více opálení – Ukrajinci tvrdí, že jim již bylo 60, takže nepodléhají vojenské povinnosti na Ukrajině, odkud měli údajně přiletět:

Drtivá většina tzv. „Ukrajinců“ tedy vypadala nějak podobně. Irsko si – asi podobně jako naše šílená vláda – neurčilo žádné limity a nebralo ohled na vlastní občany. mimo tzv. „Ukrajinců“ přijímalo Irsko ve velkém i obohacovače, kteří rovnou přiznávali, že přichází z jiných kultur – tedy Afghánce, Syřany, Afričany a další – vše bez jakýchkoli limitů a s jistotou azylu.

Nyní poslankyně opoziční strany varuje, že ultralevicová vláda dostala Irsko do situace, kdy se schyluje ke střetu invazistů z původním obyvatelstvem…

Irská vláda posedlá progresivismem letos přijala desítky tisíc migrantů údajně z Ukrajiny i mimo ni, přičemž úředníci nyní plánují letos utratit více než 1 miliardu eur na migranty v zemi – více než 1 procento z daní země v roce 2021 .

Podle zprávy Patricia Ryanová, parlamentní politička za levicovou nacionalistickou stranu Sinn Féin, napsala do více než 500 domů v okrese svého volebního obvodu varování, že se vláda rozhodla ubytovat migranty v této oblasti. Domům pro cizince dala vláda přednost  před vybudováním sociálního bydlení. To může v daných místech vyvolat vážné napětí.

Rozhodnutí postavit modulární domy pro údajně ukrajinské příchozí do oblasti – což bylo údajně provedeno s malou nebo žádnou konzultací s místními obyvateli – odráží předchozí příklady, kdy irská vláda autobusy přepravila velké množství zahraničních migrantů na místo bez ohledu na to, zda s takovým krokem občané souhlasí nebo ne.

„Existuje obava, že rostoucí míra bezdomovectví a čekající vystěhování v oblastech, kde se navrhují modulární jednotky, by mohly vyvolat konflikt,“ řekla Ryanová.

„Pokud tento proces není řízen správně a názory místních představitelů jsou ignorovány, potenciál pro významný konflikt s hostitelskými komunitami je významný,“ prohlásila šéfka Sinn Féin.

Irsko přijalo v přepočtu na počet obyvatel třetí největší „zásilku“ Ukrajinců (samozřejmě po ČR a Polsku), ovšem v případě Irska zřejmě v drtivé většině případů o žádné Ukrajince nešlo.

Ať je to jak chce, tak podobně jako naše ukrajinská vláda také irská již upřednostňuje cizí občany před vlastními. A to dokonce i vyhazováním ze sociálních bytů, které jsou využity pro nově příchozí cizince. V Irsku to již ovšem znatelně vře, což je zřejmě dáno i tím, že mezi „Novoiry“ se ve skutečnosti nachází převážně Afghánci, Pákistánci, Syřani a Afričané.

A vládě to nijak nevadí, ve své šílené politice výměny obyvatel hodlá i nadále pokračovat. Evropu čekají krušné časy a politici je jen zhoršují, což zřejmě dřív či později dospěje do sociálních nepokojů. A nemám tím samozřejmě na mysli jen Irsko.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 5]

One thought on “Bude Irsko jako první v Evropě řešit válku mezi politiky dovezeným obyvatelstvem a domorodci? (video)

  1. Na ktorú stranu sa v prípade /veľmi pravdepodobnej/ občianskej vojny postavia členovia skupiny U2? Za írskych vlastencov, alebo farebných votrelcov a ich dovozcov? Zbytočná otázka, však…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout