Lampedusa pod bezprecedentní invazí (videa)

Lampedusa pod bezprecedentní invazí (videa)

Na Lampeduse je již situace natolik tristní, že je zde víc invazistů než stálých obyvatel, kteří ostatně v posledních letech z ostrova houfně prchají.

Na Lampedusu soustavně připlouvají další a další lodě, zatímco situace je taková, že více ilegálů připlouvá, než kolik jich stíhají odbavit. Část se vydává na výlet luxusní lodí, část posílají na sever dál do Itálie, případně zbytku Evropy.

V přijímacím středisku, které je původně vystavěno pro 200 osob, je samozřejmě přeplněno, takže mnoho ilegálů je „ubytováno“ na matracích pod širým nebem. V blízkosti přeplněného přijímacího centra již došlo ke vzpouře.

Jednoduše, Lampedusa již není Itálií, Lampedusa se stala Afrikou….

Jak to aktuálně vypadá na Lampeduse se můžete podívat na dvou videích níže:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Lampedusa pod bezprecedentní invazí (videa)

  1. to je ako mat firmu do ktorej vedenie zacne prijmat zamestnancov, ktorych napln prace je nic nerobit. skor ci neskor taka firma zacne prichadzat o tych zamestnancov co pracuju, kedze vidia ze tyto novi zamestnanci pracovat nemusia, a firma skrachuje.

  2. já myslím, že Německo a Francie by si chudáky uprchlíky z Lampedusy měly vzít. Takové ponížení, které tam prožívají není hodné lidské bytosti. Praxe za poslendních pět let nám přece ukázala, že tihle migranti jsou vélkým přínosem . Asi sto rodin bych dal do domu Angely Merkelové, je to konec konců jejich máma Merkel.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout