Drogy a nejspíš i pedofilie – unikly další informace z notebooku a mobilu Huntera Bidena (video)

Drogy a nejspíš i pedofilie – unikly další informace z notebooku a mobilu Huntera Bidena (video)

Zdá se, že pedofilie se začíná pomalu ale jistě považovat za jakousi normu. Stále méně se tato úchylka trestá a netýká se to jen muslimů, kteří často přijíždějí na Západ se svými manželkami, jimž je mnohdy mezi 10-15 lety. Pedofilní snímky totiž odhalil i notebook Huntera Bidena, avšak syn falešného prezidenta, o jehož pedofilních sklonech si také „šeptají holubi na střeše“, zůstává na svobodě i poté, kdy jeho notebook odhalil pedofilní, ale i jasné ukázky nákupu a konzumace tvrdých drog. Ostatně, podle již dříve zveřejněných snímků se některých orgií účastnil i se svým otcem.

Ovšem již dávno jsme si mohli zvyknout, že spravedlnost neplatí pro všechny stejnou měrou. Někteří jsou si prostě rovnější.

Zdá se, že někdo, kdo hacknul iCloud Huntera Bidena, zveřejnil všechny zvrácené podrobnosti na 4Chan, který se ho pokusil rychle smazat. Znepokojivá data si však našla cestu k publiku. Pravidlem je: Co je na netu, zůstane na netu. I když FBI již vyšetřuje Huntera Bidena, zůstává otázka: Proč tento muž ještě není ve vězení?

„Notebook z pekla“ Huntera Bidena není jedinou nepřízní osudu, která syna amerického prezidenta Joe Bidena zasáhne. Nyní byly jeho zálohy na iCloudu pravděpodobně hacknuty a publikovány (viz zprávy zde a zde). A i tam jsou tuny znepokojivého a pochybného materiálu. Na Twitteru však sotva najdete některý z opravdu explicitních materiálů a 4Chan rychle pokračoval v mazání publikovaného materiálu.

Nové údajné úniky záložních dat Huntera Bidena na iCloudu jsou přinejmenším velmi podivné a zahrnují litanii užívání nelegálních drog, prostituce a dalších podivných aktivit. Vlákno s názvem „Zprávy s tátou“ obsahuje fotografii muže, který měl sex se ženou, následovanou fotografií průkazu totožnosti Huntera Bidena o šest dní později.

Bild

Pak je tu video, na kterém se Hunter Biden hádá se ženou o tom, kolik kokainu si koupil:

Údajně také napsal text osobě jménem „Pedo Peter“ se slovy „Miluji tě pop“:

Bild

Bild

Rozhovor – zřejmě s pasákem – je pravděpodobně o etnicitě prostitutek a zdá se, že Hunter Biden nechce „žádnou žlutou“, pravděpodobně žádnou Asiatku.

Zveřejněné video, na němž sedí v autě s Georgem Sorosem, bylo mezitím smazáno.

Ale zdá se, že Joe Biden o excesech svého syna nechce vědět…

Jak dlouho bude trvat, než Hunter Biden skončí za katrem? A nejen to: Kdy bude zahájeno vyšetřování proti jeho otci Joe Bidenovi? Koneckonců, zdá se, že má na svém kontě dost špíny (jiné důkazy z notebooku ukazují na korupci a dokonce i pedofilii). Existuje ve Spojených státech nezávislé soudnictví?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

One thought on “Drogy a nejspíš i pedofilie – unikly další informace z notebooku a mobilu Huntera Bidena (video)

  1. Zopakujem to, o čom som už niekoľkokrát písal: O tom,že Cristiano Ronaldo je pedofil a dospelé ženy ani muži ho nikdy nezaujímali, niet pochýb. Dal si doslova vyrobiť kopu detí len preto, aby ich mohol beztrestne zneužívať – podobne ako Michael Jackson. Ale na rozdiel od neho neexistuje nikto ochotný a schopný úspešnej žaloby /nejaké už síce padli,ale ten zvrhlík sa z nich bez problémov vykrútil/, či rovno zabiť… Súhlasím s tým, čo napísala Slovanka, že totiž pohľad na pedofíliu sa stále viac presúva k jej faktickej legalizácii nielen u moslimov.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout