Nová studie spojuje vakcíny s 25% nárůstem srdeční zástavy u mladých lidí

Nová studie spojuje vakcíny s 25% nárůstem srdeční zástavy u mladých lidí

Jedna studie za druhou potvrzuje, že zejména pro mladé je genová injekce mnohem nebezpečnější než prodělání covidu. I přesto se stále najde dostatek „Mengelů“, kteří za špinavý groš tyto genocidní přípravky doporučují všem věkovým kategoriím. Hlavní je, že to sype. A co mne  na tom všem udivuje asi nejvíc je fakt, že se stále najde i spousta mladých,  kteří si genovou injekci nechají aplikovat, jen aby mohli za zábavou a na cesty. Kolik z nich tuší, že právě roztočili ruskou ruletu?

Nová studie izraelských vědců odhalila nárůst tísňových volání kvůli kardiovaskulárním potížím mladých mužů a žen o více než 25 procent. Žádný podobný nárůst nebyl zjištěn kvůli infekci Covid.

Izraelské zdravotnické úřady připustily, že genová injekce  způsobuje poškození zdraví mladým dospělým. Studie publikovaná v časopise Nature ukázala nárůst kardiovaskulárních komplikací s rizikem myokarditidy po podání druhé dávky vakcíny, která se nyní odhaduje na 1 z 3000 až 1 z 6000 u mužů ve věku 16 až 24 let.

„Zjištění vyvolávají obavy týkající se nezjištěných závažných kardiovaskulárních vedlejších účinků vyvolaných vakcínou a podtrhují již zavedený kauzální vztah mezi vakcínami a myokarditidou, častou příčinou neočekávané srdeční zástavy u mladých jedinců.“

Studie provedená izraelskými výzkumníky s využitím údajů z Izraelských národních záchranných zdravotnických služeb (EMS) odhalila nárůst srdeční zástavy a akutního koronárního syndromu EMS u 16-39leté populace – a to při porovnání roku 2019 s rokem 2021.

Nárůst o více než 25 procent byl zaznamenán spolu se zvýšenou mírou očkování, přičemž více injekcí je spojeno se zvýšeným počtem CA  – srdeční zástava a ACS – akutní koronární syndrom. Naproti tomu studie nezjistila statisticky významnou souvislost mezi mírou infekce COVID-19 a týdenním počtem hlášení CA a ACS.

Zatímco nebezpečí myokarditidy u mladých mužů získalo širokou pozornost, tato studie ukázala podobné riziko u mladých žen.

„Je známo, že myokarditida je hlavní příčinou náhlých, neočekávaných úmrtí u dospělých mladších 40 let a je považována za zodpovědnou za 12-20 procent těchto úmrtí,“ poznamenávají autoři studie. Dodávají, že jejich zjištění se shodovala se závěry výzkumníků v Německu a Skotsku.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout