Zdravotní sestra volá po druhém norimberském tribunálu (video)

Zdravotní sestra volá po druhém norimberském tribunálu (video)

Možná si i vy tuto zdravotní sestru pamatujete z videí z první poloviny roku 2020, kde vypovídala o tom, jak to ve skutečnosti bylo s „péčí“ o nemocné s covidem nejen v New Yorku, kde ona sama tehdy pracovala. Její první videa, v té době zveřejněná na youtube, již byla dávno smazána, ale sestra, která se stále nedokázala smířit s tím, co viděla, se rozhodla znovu vypovídat. A tentokrát žádá i přísné potrestání všech zodpovědných…

Zdravotní sestra Erin Marie Olszewski pracovala na vrcholu „korona krize“ v Elmhurst Hospital v New Yorku, „epicentru epicentra“ koronavirové epidemie ve Spojených státech.

Erin vydělávala 10 000 dolarů týdně, což jí připadalo velmi zvláštní. Ukázalo se, že to byly peníze za mlčení. Hydroxychlorochin byl zakázán. Měla zákaz o čemkoli mluvit, musela držet jazyk za zuby. Lidé s covidem byli zabiti v nemocnici. Nezemřeli na covid, ale – jak Erin říká – byli zavražděni.

Zdravotní sestra se rozhodla natočit v utajení některé konkrétní důkazy, aby světu ukázala, co se dělo a stále děje v její nemocnici. Moderátor Fox News Tucker Carlson hovořil o „šokujících nahrávkách“.

Video níže je v angličtině (lze jej zvětšit kliknutím na ikonku v pravém dolním rohu):

 

„Historie se opakuje,“ řekla Erin v rozhovoru s Titány svobody . „Přesně to se stalo v nacistickém Německu.“

„Vláda nařizuje léčby, které nefungují, a zakazuje léčby, které fungují. Lidé, kteří jsou kritičtí a kladou otázky, jsou vyhozeni, takže zbyli jen poslušní,“ řekla.

Erin na sociálních sítích napsala, že Elon Musk by měl koupit všechny nemocnice, použít její tajné nahrávky z roku 2020 jako důkazy pro vraždu a poté zřídit druhý norimberský tribunál.

Sestra věří, že Andrew Cuomo, který byl do srpna 2021 guvernérem New Yorku, by měl být obviněn ze zločinů proti lidskosti. Také se domnívá, že pachatelé by měli být veřejně pranýřováni . „To jsou skuteční zločinci.“

Přítel sestry, která nyní pracuje v Dětské nemocnici ve Filadelfii, řekl, že mají oddělení plné dětí, u kterých se vyvinula myokarditida v důsledku covid vakcíny. „O tomhle se mlčí,“ řekla Erin, která říká, že už „nemá co ztratit.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 24 Průměrně: 5]

One thought on “Zdravotní sestra volá po druhém norimberském tribunálu (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout