Schwabovo WEF podepsalo dohodu s OSN o urychlení provádění Agendy 2030 (video)

Schwabovo WEF podepsalo dohodu s OSN o urychlení provádění Agendy 2030 (video)

Již opakovaně zde upozorňuji na fakt, že globalistům se naplňování cílů Agendy 2030 nebývale daří. Zřejmě již před vypuknutím falešné „plandemie“ a začátkem dlouho plánované hospodářské krize, jaká nemá v historii obdoby, bylo globalistům jasné, že většina lidí se jejich plánům podřídí. A měli v zásadě pravdu, protože odpor je celosvětově velmi slabý.

Proč tedy čekat na dokončení plánů až do roku 2030?

Na sociálních sítích v současné době kolují obrázky dohody, kterou Světové ekonomické fórum Klause Schwaba uzavřelo s Organizací spojených národů v roce 2019, těsně před vypuknutím pandemie, s cílem urychlit společnou realizaci Agendy 2030.

Obě strany úzce spolupracují na šesti frontách: program financování 2030, změna klimatu, digitalizace, rovnost žen a mužů, vzdělávání a zvyšování jejich vlivu.

Dohodu podepsali v sídle OSN generální tajemník OSN Antonio Guterres a zakladatel a prezident WEF Klaus Schwab. Řekl, že dosažení cílů udržitelného rozvoje je „zásadní pro budoucnost lidstva“.

Schwab tvrdí, že jsme na křižovatce. Podle něj existují dvě možnosti: buď si vybereme „lepší svět“ a pak musíme splnit tyto plány nebo si vybereme starý svět, ale pak nás čeká „katastrofa“.

Dvě soukromé organizace s obrovským střetem zájmů tak pokračují v této „světové show“ na naivním, propagandou indoktrinovaném Západě….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 4.4]

3 thoughts on “Schwabovo WEF podepsalo dohodu s OSN o urychlení provádění Agendy 2030 (video)

  1. Dnes článok na podobnú tému uverejnil aj Aeronet. Považujem ale za viac ako pravdepodobné,že vďaka moslimom a ich sponzorom a mentorom, ako aj ich víťazným konfliktom s globalistami Agenda 2030 nebude nikdy uvedená do praxe v plnom rozsahu a na celom svete.. Viete si predstaviť,že by napr. občania Saudskej Arábie dobrovoľne-nasilu vzdali halal mäsa a prešli na vegánsku stravu?

  2. Celá agenda toho pomatenýho staříka Švába a jeho spoluharcovníků je prakticky nerealizovatelná. Chtěli by ovládat celý svět, ale zatím řídí pomocí úplatků EU a malou část USA.
    Ostatní státy je mají v paži. Těším se na miliardy muslimů jak budou podporovat lgbt+-x a podobné zvrácenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout