Itálie: Tady platí právo šaría (video)

Itálie: Tady platí právo šaría (video)

Každá obohacovaná země má již území, která jsou předzvěstí dob budoucích. Zatímco muslimové se překotně množí a muslimka má v Evropě průměrně 4-5 dětí, na Evropanku připadne něco kolem 1,5 dítěte. Nepotřebujete být nějaký matematik, kupecké počty vám stačí na to, abyste zjistili, že přečíslení muslimy je jen otázkou velmi krátkého času. Mimo jiné k němu přispěje i nekončící muslimská invaze, která v posledních dnech graduje.

Země jako Francie, Itálie, Německo, Rakousko, Švédsko, Belgie nebo Holandsko mají i své šaría zóny. Jde o oblasti, kde žijí jen muslimové a v případě, že zde žije i nějaký ten nemuslim, je mnohdy i po něm vyžadováno dodržování šaríi. Tato území zabírají celé městské čtvrti, ale v některých případech i celé obce. Na jejich území si nepřipadáte jako v Evropě, ale jako v některé arabské zemi.

Ostatně, sami se podívejte na video níže. Napadlo by vás, že záběry jsou z evropské země?

Mazara del Vallo – Itálie:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Itálie: Tady platí právo šaría (video)

  1. Sionistický a bruselofilný zločinec Salvini nikdy nekládol prekážky celkom legálnej masovej migrácii, predovšetkým mosllimov…

  2. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí (zotročení) světa. jo, šátečkem to začíná a no-go zonami a vraždami to končí. tihleti lidi jsou průmyslově (z)manipulovatelní a pod drogou dokáží mnohé. to tady nechceme.
    vítači mají na rukách krev.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout