Bývalá irská vojačka konvertovala k islámu a přidala se k Islámskému státu

Bývalá irská vojačka konvertovala k islámu a přidala se k Islámskému státu

V každé islamizované zemi dochází ke konverzím původních obyvatel k islámu. Mnohdy jde o konverze nucené, ale najde se i dostatek těch, kdo k islámu přejdou dobrovolně.

A nejsou to zdaleka jen ženy, které se provdají za muslima, čímž se automaticky stávají – stejně jako jejich děti – muslimkami. Mnozí konvertité přestoupí zcela dobrovolně proto, že jim tato nenávistná ideologie něčím imponuje.

To byl zřejmě i případ Irky, která má pravděpodobně kladný vztah k násilí, což mohl být důvod, proč se dala k armádě. Tam zřejmě nebyly její „choutky“ dostatečně uspokojeny, takže nakonec konvertovala k islámu a přidala se do řad Islámského státu.

Bývalá irská vojačka byla shledána vinnou z členství v takzvaném Islámském státě. Lisa Smithová z Dundalku byla odsouzena soudcem Zvláštního trestního soudu v Dublinu.

40letá žena byla shledána nevinnou z druhého obvinění z pokusu o financování teroristické organizace.

Soudce soudu řekl, že nelze nade vší pochybnost prokázat, že její úmysly, když poslala 800 eur členovi Islámského státu, nebyly charitativní nebo humanitární.

Jak tedy sami vidíte, tak  finanční podpora teroristů může být u soudu považována za „humanitární činnost.“ Ostatně, činnost této Irky se příliš neliší od činnosti podvratných neziskovek, které teroristy přiváží až do Evropy, přičemž i jejich činnost je nazývána „humanitární.“
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Bývalá irská vojačka konvertovala k islámu a přidala se k Islámskému státu

  1. Islamský štát, na rozdiel od Saudskej Arábie /ktorá ho vlastne vytvorila/, uznáva „práva“ žien /hlávne páchať terorizmus/ a dovoľuje im zastávať vysoké posty…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout