Kdo je Iráčan, který se vydal do USA, aby zorganizoval atentát na bývalého prezidenta Bushe?

Kdo je Iráčan, který se vydal do USA, aby zorganizoval atentát na bývalého prezidenta Bushe?

Nedávno jste si zde mohli přečíst o plánovaném atentátu na George W. Bushe, bývalého amerického prezidenta. Útok měla provést organizovaná skupina džihádistů z různých bojůvek, přičemž vše měl „pod palcem“ hlavní organizátor – Iráčan, kterému se záhy podařilo nejen dostat do blízkosti Bushova domu, ale také nelegálně dostat do USA džihádisty z různých zemí světa.

Trestní oznámení FBI z Ohia ze složitého vyšetřování tvrdí, že samozvaný bojovník ISIS žádající o azyl v USA tvrdil, že zabil mnoho Američanů v Iráku v letech 2003 až 2006, když operoval v zásahové jednotce zvané „Thunder“. Nyní Iráčan plánoval propašovat až osm svých souvěrců přes jižní hranici, aby zabili bývalého prezidenta George W. Bushe.

Místopřísežné prohlášení o zatykači tvrdí, že Shihab Ahmed Shibab původně přiletěl do Ameriky na turistické vízum v září 2020 a poté zůstal, aby plánoval terorismus, zatímco si podal falešnou žádost o azyl a to poté, když vypršela platnost jeho víza.

Shihab Ahmed Shibab se chystal zabít Bushe

Ale protože tito muži byli pravděpodobně na radarech západních zpravodajských služeb, tedy byli to „profláknutí“ teroristé, nemohli se dostat do USA legálně. Aby se mohli dostat do USA a tam zabít bývalého prezidenta,  zaplatili 40 000 dolarů, aby se dostali do Brazílie na podvodně získaná víza a pak se dostali na americko-mexickou hranici a překročili hranice ve falešných uniformách pohraniční hlídky, jak tvrdí místopřísežné prohlášení v zatykači.

Shihab tvrdil, že již úspěšně propašoval dva členy Hizballáhu a byl ochoten propašovat teroristy z jakékoli skupiny. Shihab údajně napomáhal skutečným operativcům Thunder, aby přišli zabít Bushe jako součást spiknutí kontrolovaného vedením v Kataru, přičemž on osobně se chystal pomoci se sledováním a zajištěním zbraní. Ale na rozdíl od úspěšné cesty, kterou údajně zařídil dříve, tentokrát Shihab vybral spoluspiklence žijící v Ohiu, kteří pracovali pro FBI.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Kdo je Iráčan, který se vydal do USA, aby zorganizoval atentát na bývalého prezidenta Bushe?

  1. Ako som už spomínal, bolo totálnou katastrofou,že pokus zabiť Ronalda Reagana /jedného z najhorších zločincov v dejinách ľudstva, pokojne ho možno prirovnať k Hitlerovi a Pol Potovi/ nevyšiel. Svet by sa bol v 80. rokoch vyvíjal určite celkom inak a vzťahy Západ a Východ by boli bývali aj pred Gorbačovom oveľa lepšie. Rovnako tak je škoda,že stroskotal aj plán usmrtiť negramotného ožrana, vraha, rozvrátiteľa moslimského sveta a teroristu Georgea Busha ml. , právom nenávideného na celom svete vrátane mnohých umelcov ,novinárov, politikov v USA. Eminem na ňom v niektorých textoch nenechal jedinú nitku suchú…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout