V loňském roce v soutěžích zkolabovalo více než 769 sportovců, přičemž průměrný věk hráčů se zástavou srdce je 23 let (video)

V loňském roce v soutěžích zkolabovalo více než 769 sportovců, přičemž průměrný věk hráčů se zástavou srdce je 23 let (video)

A to jde jen o sportovce, o jejichž kolapsech je nějaký záznam. Kolik dalších – většinou amatérských – sportovců by se k těmto statistikám mohlo připočítat?

Již více než rok sportovci po celém světě padají v soutěžích jako mouchy. Když neomdlévají, mohou být viděni, jak se v bolestech chytají za hruď, protože nemohou dýchat  kvůli náhlým srdečním problémům.

Tato vlna srdečních problémů je přinejmenším bezprecedentní. Nikdy předtím jsme neviděli mladé, zdravé sportovce světové třídy, kteří hromadně bojují se srdečními problémy. To se nikdy předtím nestalo, nikdy. Načasování tohoto nekontrolovatelného jevu navíc nemohlo být lépe zvoleno, protože se přesně shoduje se zavedením experimentálních vakcín proti Covid-19.

V prosinci téměř 300 sportovců údajně zkolabovalo nebo utrpělo srdeční zástavu po podání vakcín proti covidu.

Ale je to ještě horší. Díky nové výbušné zprávě od OAN se počet postižených sportovců pohybuje ve stovkách.

Celkem bylo identifikováno 769 mužů a žen, kteří v loňském roce (mezi březnem 2021 a březnem 2022) zkolabovali během soutěže se srdečními problémy.

Obzvláště šokující je, že průměrný věk těch, kteří utrpěli úplnou srdeční zástavu, byl pouze 23 let.

Vzhledem k načasování tohoto bezprecedentního problému u zdravých sportovců a obecné poptávce po očkování proti Covidu ukazují všechny známky na viníka: experimentální vakcínu.

Po vylíčení dvou nedávných případů, kdy byli dva tenisté nuceni odejít z Miami Open minulý měsíc, Pearson Sharp z OAN shrnul své šokující vyšetřování a položil několik naléhavých otázek, které by měly být zodpovězeny:

Výše zmínění tenisté jsou jen dva z více než 769 sportovců, kteří loni zkolabovali během zápasu na hřišti. Od března 2021 do března letošního roku. Průměrný věk hráčů, kteří utrpěli srdeční zástavu, je pouhých 23 let.

Kolik 23letých sportovců zkolabovalo a utrpělo infarkt před tímto rokem? Znáte 23leté lidi, kteří před tímto rokem utrpěli infarkt?

A to jsou jen ti, o kterých víme. Kolik jich nebylo nahlášeno? Téměř 800 sportovců – mladých, fit lidí na vrcholu svého života, kteří se zhroutí na hřišti. Ve skutečnosti umírá v EU na infarkt o 500 % více fotbalistů než před rokem.

Jen pro případ, že by to někdo nazval náhodou, pak jsou zde jasné důkazy.

Je známo, že vakcína Pfizer způsobuje zánět srdce. Ve skutečnosti mnoho lékařů, kteří léčí tyto hráče, uvádí, že jejich poškození zdraví a úmrtí byla přímo způsobena vakcínou…

To není náhoda – zdraví teenageři zemřou po injekci Pfizeru. Lékaři varovali FDA před vydáním experimentální vakcíny, že by to způsobilo „téměř jistě hrozné poškození orgánů“.

Jediná otázka, která zůstává, je: Kdy budou ti, kdo to dopustili, voláni k odpovědnosti?

Tato výzkumná zpráva OAN by měla sloužit alespoň jako katalyzátor pro zkoumání vážných škod, které vakcíny způsobily, zejména u mladých lidí. Již nějakou dobu je zřejmé, že vakcína ani nechrání před šířením Covidu, přesto v USA po vzoru Izraele podvodný Bidenův režim a Dr. Fauci nedávno schválili čtvrtou dávku a pátá bude pravděpodobně následovat velmi brzy.

Je více než zločinné pokračovat v propagaci těchto „vakcín“ s informacemi, které jsou nyní k dispozici (a byly k dispozici měsíce).

A přesto se s jejich aplikací pokračuje…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 4.8]

One thought on “V loňském roce v soutěžích zkolabovalo více než 769 sportovců, přičemž průměrný věk hráčů se zástavou srdce je 23 let (video)

  1. Že mě to vůbec nevzrušuje. Vaše volba, tak jste si dali Tečku, vždyť vám to jasně řekli, ale srali jste se do nás neočkovanejch. Dnes mi doktor řekl, vyhejbej se očkovanejm, nesmí darovat krev a někteří doktoři už je nechtějí ošetřovat. Až se vše vyvalí tak bude hodně lidí viset.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout