Také francouzská pobočka Muslimského bratrstva vyzývá k volbě Macrona

Také francouzská pobočka Muslimského bratrstva vyzývá k volbě Macrona

Jak jste si zde mohli přečíst už včera, tak nejvyšší imám z velké pařížské mešity vyzval všechny muslimy ve Francii k volbě Macrona. Pokud totiž někdo podpoří urychlení islamizace země, pak to bude právě Macron, který tak činil posledních 5 let, kdy na území jednoho z hegemonů EU dorazil rekordní počet přistěhovalců z muslimských zemí.

Připomínám také nedávnou výzvu generálů, kterou posléze podpořili i policisté. Je to asi rok, kdy tito „odborníci na bezpečnost“ upozornili na fakt, že Francie se řítí do občanské války, která bude iniciována právě z území, která obsadili muslimové. Výzvu generálů, k níž se později přidali i policisté, Macron nepodpořil – naopak, silně se vůči ní vymezil a žádal přísný trest pro iniciátory výzvy, ale i samotné petenty. Oproti tomu Marine le Pen výzvu generálů podpořila.

Počet území, kde již platí právo šaría a francouzské právo zde nikdo nerespektuje, rok od roku narůstá. Za doby panování Macrona se podobná území rozšířila, rekordně stoupl počet nových mešit, ve Štrasburku se začala stavět již brzy největší evropská mešita a počet nových území, kde platí právo šaría, vzrostl o desítky.

Není tedy divu, že Macron – jeden z čelních koňů WEF Klause Schwaba i Rothschildů – má tak velkou podporu u muslimů.

Musulmans de France – francouzská pobočka Muslimského bratrstva – vyzývá k volbě Macrona, aby se zabránilo zvolení Marien le Pen. Ve své výzvě doslova varují před možným nástupem Marine le Pen na prezidentský post a zároveň upozorňují na nutnost účasti ve volbách a volby Macrona.

Zdá se tedy, že za týden bude účast muslimů u prezidentských voleb nezvykle hojná, takže Macron má předem vítězství v kapse. Tedy to v případě, že se maximálně nezaktivizují Macronovi odpůrci z řad původního obyvatelstva Francie….

Níže se můžete podívat na výzvu vysokých islámských autorit z Muslimského bratrstva k muslimům, kteří mají volit Macrona:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 4.8]

2 thoughts on “Také francouzská pobočka Muslimského bratrstva vyzývá k volbě Macrona

  1. https://www.youtube.com/watch?v=EVk3rciKGCU&ab_channel=TomioOkamura-hnut%C3%ADSvobodaap%C5%99%C3%ADm%C3%A1demokracie
    Muslimské bratrstvo: Velmi stručná historie
    Rodová linie Muslimského bratrstva ukazuje, proč vyvstávají zásadní otázky o jejich kompatibilitě se západním demokratickým řádem. Koneckonců je to organizace, jejíž logo se skládá ze dvou zkřížených mečů a jejíž přísaha věrnosti činí z džihádu čtvrtý z deseti atributů. Jeho zakladatel Hasan al-Banna (1906-1949) proslavil výrok: „Alláh je náš cíl, prorok náš vůdce, Korán náš zákon, džihád naše cesta, smrt na cestě Alláha naše největší drahá naděje“ – což se stalo mottem Bratří. To nejsou slova, která se snadno opakují v době, kdy Západ těžce trpěl teroristickými útoky páchanými těmi, kdo se snaží prosadit svůj výklad islámských zákonů v ulicích Evropy.
    slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí (zotročení) světa. jo, šátečkem to začíná a no-go zonami a vraždami to končí.

  2. Je paraqdox,že „francúzski“ moslimovia odporúčajú voliť Macrona – napriek tomu,že o jeho homosexualite a krycom „manželstve“ s o 25 rokov staršou ženou si čvirikajú aj vrabce na parížskych strechách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout