„Alláhu akbar!“ Muslimské nepokoje ve Švédsku pokračují, nyní se přesunuly do Malmö (videa)

„Alláhu akbar!“ Muslimské nepokoje ve Švédsku pokračují, nyní se přesunuly do Malmö (videa)

Na úvod buďme upřímní a přiznejme si, že za nepokoje si mohou Švédové sami. Tak jako si mohou za problémy s multikulturními obohacovači i další evropské národy, které dlouhé roky volí přesně tak, jak jim radí korporátní média. To znamená přesně tak, aby byli dřív či později Evropané vyměněni…

Ve Švédsku tak víc než co jiného mohou místní v přímém přenosu vidět plody mnoha desítek let opakující se volby socanů. Nepokoje začaly tam, kde mělo proběhnout první pálení koránu, zorganizované dánským politikem Rasmusem Paludanem.

Mezi různými hlasy se objevují i ty, které tvrdí, že by neměl muslimy provokovat. Jenže zde nejde jen o provokaci. Pokud to tedy někomu nedošlo, nejde ani o muslimy. Paludanovi jde o to, aby ukázal Švédům, co si do země přitáhli. Násilnosti, které se nyní projevují naplno, patří k běžné součásti přebírání nemuslimských zemí muslimy.

To, co se nyní děje v různých muslimy obsazených lokalitách v reakci na realizované či jen ohlášené pálení koránu, se bude dít i později, až bude muslimů ještě o něco víc. Pak už bude důvodem třeba to, když nějaká komunita odmítne konvertovat  či dodržovat právo šaría…

V noci na neděli v Malmö pokračovaly muslimské nepokoje. V problémové oblasti města Rosengård velké množství lidí zapálilo autobus, několik aut a kontejnery. Policie a záchranné složky byly napadeny kameny a ohňostroji. Na videu níže můžete vidět záznam z nepokojů.

Jen několik hodin poté, co dánsko-švédský politik Rasmus Paludan ukončil své setkání na náměstí na odpočívadle Skånegården, se ve městě plném muslimů rozhořelo další násilí.

Allahu akbar!! Je to stále ještě země Vikingů nebo jeden z muslimských chalífátů???

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout