Volby ve Francii: Imám z velké pařížské mešity vyzval muslimy k volbě Macrona

Volby ve Francii: Imám z velké pařížské mešity vyzval muslimy k volbě Macrona

Jak jistě víte, tak již za týden se rozhodne o tom, kdo bude dalších 5 let prezidentem Francie. Připomínám, že ve Francii má prezident mnohem vyšší pravomoci než třeba u nás, jsou zhruba na úrovni pravomocí prezidenta USA, neboť v zemi vládne poloprezidentský systém. Vzhledem k tomu, že je Francie spolu s Německem hegemonem EU, je to, kdo bude zemi vládnout, důležité pro všechny Evropany.

Koněm globalistů je Macron, který je především jedním z nejoblíbenějších žáků Klause Schwaba – šéfa WEF a čelního globalisty. Macron má tedy mnohem větší moc, než se na první dojem může zdát. Je zastáncem evropské federace, jednoho velkého superstátu. On sám se zasloužil o islamizaci Francie víc než kdokoli před ním, právě za Macrona přišel do země rekordní počet muslimů.

Vyhraje-li volby Macron, Evropa bude mít zase o něco blíž nejen k islamizaci, ale také k rychlé přeměně v jeden superstát…

Podpora muslimů by mohla Macrona vynést na prezidentský post již podruhé v řadě. Před týdnem se muslimové dokázali aktivizovat a jejich kandidát Mélenchon dostal rekordních 22,2% a skončil na třetím místě jen těsně za Marine le Pen, což nikdo neočekával. Obávám se, že nyní mohou úplně stejným způsobem dostat do čela země i Macrona.

Velká mešita v Paříži a Shromáždění muslimů ve Francii vyzvaly k hlasování pro Emmanuela Macrona prostřednictvím dvou tiskových zpráv ze středy 13. dubna a pátku 15. dubna.

Imám Velké pařížské mešity Chems-Eddine Hafiz usoudil, že „zdržení se hlasování a bílé hlasování (hození neplatného lístku) posílí krajní pravici“. Ve videu sdíleném na sociálních sítích také řekl, že „dnes promlouvají zlomyslné síly a vyzývají k vyhnání muslimů“.

„Jak reagovat na tuto zlovolnost, která se stává běžnou a zakořeňuje se v myslích lidí?“ zeptal se, než odpověděl rázně: „Hlasováním v kontinuitě republiky“.

„Volit znamená existovat. Volit znamená zajistit budoucí generaci důstojnost a hrdost.  Nemáme právo ničit budoucnost našich dětí tím, že zůstaneme pasivními svědky hrozící politické katastrofy,“ dodal imám.

Ten se domnívá, že demokratická přeměna nebrání nenávistným a zavádějícím projevům proti muslimům. „Je to extrémní a nebezpečný postoj, který by mohl vést k historickému dramatu,“ dodal Chems-Eddine Hafiz, než na závěr vyzval muslimy, aby hlasovali pro kandidáta La République en Marche – Emmanuela Macrona.

Image
Oficiální výzva všem muslimům. V případě Mélenchona dost pomohla. Pomůže i Macronovi??
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Volby ve Francii: Imám z velké pařížské mešity vyzval muslimy k volbě Macrona

 1. To je strašná fotka!
  Jeden z těch Alibabů ukazuje fakáč a druhý symbol Šedých vlků. ( Muslimské bratrstvo )
  A Macron se culí jako debyl.

 2. Ještě poznámku :
  Být Ahmed, tak mám tuhle fotku na nočním stolku a biju před ní každý den šťastně hlavou o zem.
  “ Děkuji ti Alláhu, ó veliký, milosrdný, že jdi odebral všem evropským vůdcům mozky. “
  Je docela možné, že se tak i děje. Bych se nedivila.
  🤮

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout