Obama připouští, že světová populace byla vybrána coby pokusní králíci (video)

Obama připouští, že světová populace byla vybrána coby pokusní králíci (video)

Je až zarážející, jak se den za dnem ukazuje že to, co bylo pokládáno za „dezinformace“ či „konspirace“, je skutečností. Na druhou stranu je většina lidí plně pod vlivem korporátních médií, takže podobná – v tomto případě spíš neúmyslná – prozrazení ani nezaznamenají. Pochybuji, že se o posledním proslovu tak, jak jej Obama řekl, zmíní i mainstream.

A pokud ano, tak vynechá onu větu, v níž bez jakýchkoli pochyb Obama potvrzuje, že miliardy lidí na této planetě byly jen pokusnými králíky. Druhým dechem ovšem tvrdí, že preparáty, které zcela nesprávně nazývají vakcínami, fungují, což potvrzují právě lidé, kteří svá těla více či méně dobrovolně poskytli k pokusům.

A to si dovolí tvrdit i bez ohledu na již prokázané vedlejší účinky a v situaci, kdy nikdo netuší, co s těmito lidmi bude za pár let. O tom, co například způsobila 4. dávka v Izraeli, ovšem raději mlčí.

Ano, věřím, že takzvané „vakcíny“ z pohledu globalistů fungují. Ale trošku jiným způsobem, než si myslí právě oni pokusní králíci…

Bývalý americký prezident Barack Obama přednesl ve čtvrtek na Stanfordské univerzitě projev o „digitálních dezinformacích“. Přirovnal Putina k Hitlerovi a mimo jiné tvrdil, že Trump 6. ledna loňského roku podnítil násilné povstání.

Během projevu Obama připustil, že zavedení „vakcíny proti covidu“ bylo jakýmsi klinickým testem. Vakcíny jsou schváleny pro nouzové použití a jen minimálně předem testovány. „Navzdory skutečnosti, že jsme klinicky testovali vakcínu na miliardách lidí po celém světě, jeden z pěti Američanů je stále ochoten vystavit se riziku, místo aby se nechal očkovat,“ řekl bývalý prezident.

„Dezinformace jsou hrozbou pro naši demokracii a tak to zůstane, pokud nebudeme spolupracovat, abychom s tím něco udělali,“ napsal na Twitteru.

Obama tedy jedním dechem přiznal, že miliardy lidí jsou pokusní králíci v klinických testech (a to netušíme, co to s nimi udělá za 2, 3 nebo 5 let) a druhým dodal, že nejlepší řešení jak tyto dryáky vnutit i těm, kdo odmítají být pokusnými králíky, je cenzura. Vskutku „demokrat“….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 4.9]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout