Francie: Afričan týral a znásilňoval děti, v jeho domě se našly 4 ženy a 28 dětí

Francie: Afričan týral a znásilňoval děti, v jeho domě se našly 4 ženy a 28 dětí

Dům hrůzy (viz titul. obr.) v malé francouzské obci skrýval strašná tajemství. Teprve nedávno došlo k odhalení faktu, že se zde děly šílené věci – znásilňování, únosy, incest, mučení. Muž z Pobřeží slonoviny se stal fanatickým muslimem a mimo svých 4 žen týral a znásilňoval i některé z dětí. To a mnohé další děsivé věci postupně, jak je případ vyšetřován, vychází na povrch.

Přitom děti po celou dobu navštěvovaly školu (asi jen proto, aby muž dostal od státu sociální dávky a přídavky na děti) a zřejmě pod pohrůžkou trestu nikdy nikomu neprozradily, co se u nich doma děje. Nebýt toho, že se jedné z žen podařilo od násilníka prchnout, zřejmě by se o ničem dosud nevědělo…

Dvacet osm teenagerů a dětí se údajně stalo obětí týrání a znásilňování ze strany 42letého muže, který byl ve čtvrtek 7. dubna v Agenu obviněn ze znásilnění nezletilých a umístěn do vyšetřovací vazby. Skutečnosti se údajně staly mezi lety 2017 a 2020 v rodinném domě v Nogaru. Byl zadržen za činy bezprecedentního násilí. 

Od odhalení případu jsou rodiče spolužáků znásilňovaných dětí ohromeni. Nikdo se nechce k této citlivé záležitosti vyjadřovat. Těch pár rodičů, kteří o dětech hovořili, mluví o němých dětech, vždy oblečených v oděvu s dlouhými rukávy a v dlouhých kalhotách.

Lidé z Nogara jsou ohromeni násilím, které bylo odhaleno. Ale v této vesnici s 2200 obyvateli nezůstal příchod této rodiny – asi třiceti členů – bez povšimnutí. Starosta Christian Peyret vzpomíná na jejich příjezd v lednu 2019.

„Neviditelný“ muž, čtyři ženy a 28 dětí. V Nogaru, malé vesnici v Gers, bylo skryto lidské drama za zdmi domu o rozloze 600 metrů čtverečních. S epilogem na začátku dubna: 42letý Obyvatel Pobřeží slonoviny byl obviněn v Agenu a umístěn do vyšetřovací vazby. Je podezřelý ze znásilnění, mučení a barbarství proti dvěma svým dětem a násilí proti všem dětem a svým třem konkubínám.

Případ začíná v září 2020. Rodina z Oise přijíždí do Nogara, vesnice s 2000 obyvateli. Nově příchozí si pronajímají velkou budovu umístěnou v oblasti daleko od vesnice. Nikdo ve skutečnosti neví, z čeho žijí. „Pravděpodobně příjem z CAF (fond rodinných přídavků)“ , svěřuje se zdroj blízký spisu. Muž také konvertoval k radikálnímu proudu islámu.

Afričan zapletený do této špinavé aféry si přivedl do Gers první ženu, ke které se rychle připojilo několik dalších, všechny francouzské národnosti a ve věku mezi 32 a 42 lety. Měly s ním více či méně konsensuální sexuální vztahy a žily v jeho domě s jejich mnoha dětmi. Jedna z žen však nakonec od tyrana odešla a podala na něho žalobu za znásilnění, úmyslné násilí a únos. Podle ní děti žily ve skutečném pekle: byly obětí sexuálního zneužívání, opásané kabelem nebo bité mužem a staršími dětmi. Žena se zmínila zejména o bití nezletilých důtkami, děti byly zavřené celé hodiny ve tmě nebo v chladu.

Oběti byly vzdělávány během událostí na základní škole Nogaro, jak naznačil starosta obce Christian Peyret, který také potvrdil „citlivou povahu“ tohoto případu, stejně jako zahájení vyšetřování. Děti přijížděly každé ráno ve dvou minivanech. Mladý supervizor, který byl nedávno zaměstnán v občanské službě na základní škole a byl v kontaktu s několika z nich, popisuje velmi rezervované děti, které tráví většinu svého času spolu, aniž by jejich rodinné vazby byly jasně stanoveny. „Když jsme se jich zeptali, jestli jsou bratři a sestry, děti nevěděly, jak nám odpovědět,“ říká mladík.

K uvedenému ještě připomínám, že nešlo o děti afrického násilníka, ale o děti žen, které si do domu přivedl. Zřejmě si zcela záměrně volil partnerky submisivnějšího typu, které již mají děti. Sadistický pedofil pak jejich děti týral a znásilňoval. Případ se dále vyšetřuje…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Francie: Afričan týral a znásilňoval děti, v jeho domě se našly 4 ženy a 28 dětí

  1. Proč mě to nechává chladným? Co je mi po nějakém opičákovy z pobřeží slonoviny, žijí ve Francii, snad ještě v demokratické zemi, nebo, že by už ne? Stačí zajít na policii, jo ono se to možná spoustě z nich líbilo.
    Až uvidím výslechové protokoly pak můžu hodnotit. Takhle víme víš co, velké kulové. A ty hned na to naskakuješ. Pořád máš starost o lidi v cizích zemích. Asi je to atraktivní. Kdyby jsi měla zájem pošlu ti moji životní anabázi ale nejsem z pobřeží slonoviny tak asi ne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout