„Nový světový řád se mě pokusil zabít,“ říká přední světový biolog, který odhalil toxicitu Roundupu

„Nový světový řád se mě pokusil zabít,“ říká přední světový biolog, který odhalil toxicitu Roundupu

Firma Monsanto je pověstná nejen prosazováním GMO rostlin, ale také tím, že se již dlouhé roky snaží o jakýsi světový monopol. Mimo GMO semen produkuje Monsanto i pesticidy, mnohdy jde o prudké jedy, jejichž přítomnost ve spodních vodách může zabíjet zvířata i lidi, přičemž jsou to zřejmě právě pesticidy, co má zásadní podíl na doslova celosvětové „epidemii“ rakoviny. Biolog, který odhalil nesmírný dopad Roundupu na životní prostředí i zdraví, nyní tvrdí, že se stal dokonce i terčem pokusu o vraždu…

Francouzský biolog Gilles-Éric Séralini odhalil, že „Nový světový řád“ se ho pokusil zabít poté, co odhalil toxicitu Roundupu – zabijáka plevele od Monsanta.

Séralini je – spolu s Jérômem Douzeletem – také spoluautorem knihy „Celá pravda o Monsanto Papers„.

Kniha odhaluje, jak Monsanto zaútočilo na Séraliniho a oklamalo veřejnost poté, co biolog zveřejnil průkopnická zjištění o nebezpečích herbicidu Roundup.

Séraliniho zjištění byla publikována v roce 2012 v článku ve Food and Chemical Toxicology, který šéfredaktor časopisu stáhl pod tlakem v roce 2013.

Kennedy popsal výsledky:

„Udělal něco, co se nikdo jiný neodvážil udělat, tedy učinil přesně stejný test na krysách, který Monsanto dělalo po dobu 90 dnů, a místo toho to dělal dva roky, což je běžná délka života krysy. A zjistil, že u 80% krys, které konzumovaly Roundup, se vyvinuly nádory, ve srovnání s 30% v kontrolní skupině.

A nejen to, nádory u potkanů byly ještě o 130% větší.

Monsanto zahájilo kampaň s cílem potlačit a zdiskreditovat Séraliniho výzkum. Nechvalně proslulé Monsanto Papers odhalily strategii společnosti.

Kennedy byl spoluprávníkem v právním týmu Baum, Hedlund, Aristei & Goldman, který získal dokumenty.

Když byly Rozpečetěny Monsanto Papers – stovky tisíc dokumentů – Kennedy řekl: „Poprvé jsme viděli interní komunikaci Monsanta. Viděli jsme jejich strategii zničit pověst profesora Séraliniho a stáhnout jeho článek.“

„Monsanto zaměstnávalo bývalé zpravodajské agenty a další „nájemné vrahy“, aby zničili pověst vědců a získali stažení jejich studií z časopisů,“ řekl Kennedy.

Dále řekl:

„Monsanto mělo řadu strategií. Každá z těchto strategií byla navržena tak, aby zajistila, že Monsanto – tj. Roundup – nebude poškozeno vědou.“

„Jedna ze strategií se jmenovala ‚Nic nedovolte‘. Další se jmenovala „Svoboda provozu“ nebo FTO. Další se jmenovala „Whack-a-Mole“. Pokaždé, když vědec strčil hlavu nad barikády a zveřejnil studii, která ukázala, že Roundup není bezpečný, byl sražen k zemi.“

„Spruce Project“ byl dalším příkladem, řekl Kennedy. A všechny tyto projekty byly prováděny těmito zpravodajskými agenturami, včetně bývalých členů CIA a dalších zpravodajských agentur.

Séralini, který řekl, že je „jen výzkumník“, připsal Kennedymu zásluhu na tom, že přinesl do našeho světa hodně světla.

V komentáři ke svému výzkumu Séralini řekl:

„Zjistili jsme, že Monsanto vědělo, že páchá zločiny, že produkují toxické produkty v Roundupu, nejdůležitějším herbicidu na světě, a dokonce produkují i GMO, které byly upraveny tak, aby obsahovaly tento pesticid.“ Tedy ano, chápete dobře, GMO rostliny vyprodukované Monsantem již obsahují karcinogenní pesticid. Jejich konzumací tak konzumujete i samotný jed.

„Mnoho lidí nechápe, že některé GMO potraviny byly upraveny tak, aby byly tolerantní k Roundupu,“ řekl Séralini.

Kennedy vysvětlil, že GMO společnosti původně tvrdily, že genetická modifikace sníží potřebu pesticidů a vytvoří lepší sklizeň tím, že řekne veřejnosti: „Budete mít větší kukuřičná zrna, větší jahody, kvalitnější potraviny, více masa, více všeho… hojnost zelené revoluce bez chemikálií.“

Řekl však, že GMO byly použity především k pěstování rostlin, které jsou tolerantní k pesticidům:

„Krajinu můžete nasytit tímto jedem z letadel. A jediná věc, která v této krajině roste, je kukuřice připravená na Roundup a sója připravená na Roundup.“ Nyní je tu pšenice, ječmen a čirok třídy Roundup.

„A dramaticky zvýšili používání pesticidů a expozici našich dětí, místo aby je snížili.“

„To je opravdu zničující pro životní prostředí,“ říká Séralini.

„GMO potraviny přežívají s velkým množstvím toxických pesticidů a tyto pesticidy jsou předávány zvířatům a lidem, kteří je jedí,“ řekl.

Důsledky pro veřejné zdraví zahrnují riziko rakoviny a poškození imunitního systému, nervového systému a endokrinního systému.

„Problém je v tom, že lidé nevědí, že když používají pesticidy, jedí ropný odpad,“ řekl Séralini. „Je to velmi důležité, že na tuto otázku vrháme nové světlo.“

Kennedy a Séralini hovořili o obrovské politické a právní moci, která stojí za Monsantem a dalšími významnými chemickými společnostmi.

„Někteří lidé spojení s Monsantem se mě pokusili zabít… alespoň nejprve vědecky a pak fyzicky,“ řekl Séralini. „Mám šanci přežít celý tento systém. … Mnoho lidí však nepřežilo.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 4.9]

One thought on “„Nový světový řád se mě pokusil zabít,“ říká přední světový biolog, který odhalil toxicitu Roundupu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout