Itálie: Řidič v dodávce vjel plnou rychlostí do skupiny 8 ilegálů, dva na místě zemřeli

Itálie: Řidič v dodávce vjel plnou rychlostí do skupiny 8 ilegálů, dva na místě zemřeli

K incidentu došlo dnes – tedy v sobotu –  dopoledne, jde tedy o velmi čerstvou nehodu, k níž zatím nejsou známy žádné podrobnosti. Italský řidič je údajně v šoku, jak je na tom zbývajících pět přeživších, zdroje zatím neuvádí, zmiňují se jen o jednom zraněném.

Ovšem povšimněte si, že k nehodě došlo na dálnici, tedy někde, kde by se chodci vůbec neměli vyskytovat. Podle místa, kde k nehodě došlo, zřejmě směřovali do Francie. Řidič tak nejspíš netušil, do čeho se v plné rychlosti řítí, takže když si skupinky povšiml, bylo pozdě. Přesto bude nejspíš velmi tvrdě potrestán.

Dva nelegální přistěhovalci byli dnes ráno přejeti a zabiti dodávkou na A10 Genova – Ventimiglia, poblíž Bordighery, směrem na Francii.  Třetí imigrant byl vážně zraněn.

Z prvotní rekonstrukce vyplývá, že skupina cizinců, celkem 8 ilegálů, přecházela v době nehody dálnici u obce Bordighera.

Řidič dodávky zůstal nezraněn, ale je v šoku. Na místě zasahovali hasiči, zdravotníci a policie pro výpomoc.

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Itálie: Řidič v dodávce vjel plnou rychlostí do skupiny 8 ilegálů, dva na místě zemřeli

  1. Bohužiaľ talianski ani iní európski vlastenci nemôžu v dohľadnej dobe rátať s tým,že sionistický zradca a dovážateľ legálnych migrantov Salvini dostane za svoje zločiny proti štátu a národu trest smrti. Možno po zavedení šaríe…

    1. trafiť naplno len dvoch z ôsmych, to by bol v šoku každý, ale možno niekomu zachránil dcéru či manželku pred zabitím či znásilnením, takže aspoň malá gratulácia!

  2. A bude ešte horšie pre bielych…EU skončí ako JAR…A biely budú utekať pre sa bude dať, zrejme Rusko bude Posledná bašta bieleho človeka… Za mnohé roky života na zdegenerovanom Západe som sa nikdy nespolčoval s čiernymi, ani v práci…Sú časovanou bombou…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout