Francie: I přes důkazy a přítomnost DNA na místě činu byl Afričan zproštěn viny za brutální vraždu těhotné poštovní úřednice

Francie: I přes důkazy a přítomnost DNA na místě činu byl Afričan zproštěn viny za brutální vraždu těhotné poštovní úřednice

Nedávno jsem zde upozornila na projednávání extrémně brutálního trestného činu vraždy těhotné poštovní úřednice, matky dvou děti. Pachatel ženu ubodal a uloupil peníze, které na poště našel. Po letech hledání byl na základě testů DNA i stop krve dopaden Mamadou Diallo.

Bylo bez nejmenších pochyb dokázáno nejen to, že byl na místě činu, ale i to, že kradl. Také přiznává, že byl od krve, ale prý se potřísnil náhodou. Verze jeho „pohádek“ se postupně měnily a bylo celkem jasné, že jde o pachatele, který si ani neumí vymyslet nějaké uvěřitelné alibi.

„Nevěřím jeho tezím, které se stále mění,“ prohlásil generální advokát Eric Mazaud a upozornil na „neustálé změny ve lži“ obviněného.

„Lže až do absurdna, o čase svého příjezdu, o své přítomnosti na místě, o důvodu své přítomnosti, o přítomnosti krve na něm,“ vyjmenovává soudce.

Mamadou Diallo, jehož DNA byla na poště nalezena, tvrdí, že šel na místo činu, ale poté, co objevil tělo oběti, utekl, přičemž se zmocnil svazku bankovek.

„Od začátku prohlašuji, že jsem nevinný, se smrtí této ubohé ženy nemám nic společného,“ ujistil několikrát před porotním soudem obžalovaný 32 letý Afričan.

Tělo Catherine Burgodové (41) bylo objeveno 19. prosince 2008 v 9:05 v zadní místnosti malé pošty v Montrealu-la-Cluse, vykoupané v tratolišti krve. Na těle této matky dvou dětí v 5. měsíci těhotenství bylo zaznamenáno 28 bodných ran.

Mamadou Diallo, 32, byl v pátek 4.4.2022 zproštěn obžaloby „ve prospěch pochybností“ za vraždu Catherine Burgodové 19. prosince 2008 na poště v Montreal-la-Cluse.

Za krádež peněz, k níž se přiznal, byl odsouzen ke dvěma letům vězení.

K tomu jen dodávám, že jde o další rozsudek, který je výsměchem oběti. Není první v tomto stylu a jistě nebude ani poslední. Nepochybuji, že kdyby byl pachatelem původní Francouz, dostal by nejvyšší možný trest.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 4.9]

3 thoughts on “Francie: I přes důkazy a přítomnost DNA na místě činu byl Afričan zproštěn viny za brutální vraždu těhotné poštovní úřednice

  1. K zblití.
    Kdo má černou barvu pokožky je prakticky beztrestný.
    Jenom tu skvjelou myšlénku ( zatím) nikde nevetkli do zákona.
    🤮

  2. mala deti a teda aj muža? tak potom nech sa on postará o spravodlivosť, keď je sudca dobroserský k0k0t! okrem Negra by si totiž zaslúžil aj on zopár výchovných medzi oči, aby obaja už neškodili…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout