Francie vydala studijní vízum v programu Erasmus syrskému teroristovi

Francie vydala studijní vízum v programu Erasmus syrskému teroristovi

Doma řezal hlavy, v Evropě měl studovat. Pro jeho „kádrový profil“ nebylo až tak důležité provádění válečných zločinů, to ostatně předem nikdo neověřoval. Podstatné bylo, že působil v protiasadovské skupině, jejíž praktiky ve všem napodobovaly známější ISIS. Jde o jednu z teroristických bojůvek, které byly vyzbrojovány západem, aby bojovaly proti Asadovi, nicméně jen tak mimochodem si tato banda občas vyplenila některou vesnici, jejíž obyvatelé se prohřešili jen tím, že nesdíleli jejich víru v sunnitský islám.

Majdi Mustafa Nema, alias Islam Allouche, byl obviněn ve Francii na konci ledna 2020. Syřan byl zapsán do francouzského výzkumného ústavu s programem Erasmus+ a měl platné vízum.

Bývalý vysoký představitel syrské salafistické skupiny byl obviněn ve Francii a na konci ledna 2020 uvězněn. Jedna otázka zůstává: jak se Majdi Mustafa Nema, alias Islam Allouche, dostal k vízu do Francie? Co umožnilo muži, který byl od té doby francouzskými soudy obviněn z „mučení a spoluúčasti“, „válečných zločinů“ a „spoluúčasti na násilných únosech“, aby se zapsal do francouzského výzkumného ústavu s programem Erasmus+ a platným vízem?

Podle zdroje blízkého případu byl „neznámý službám ministerstva vnitra“ a měl devět různých identit.

V Istanbulu žádal pod svou skutečnou identitou o vydání víza ke studiu ve Francii. Poté napsal motivační dopis pro Institut pro výzkum arabského a muslimského světa (Iremam) na univerzitě v Aix-Marseille pod Národním centrem pro vědecký výzkum (CNRS). Vízum získal s platností od 5. listopadu 2019. „Krátkodobé vízum“ bylo vydáno „na základě úplného spisu“, potvrdila  mluvčí Quai d’Orsay, která upřesňuje, že „příslušné ministerské služby“, v tomto případě ty vnitra, byly již dříve konzultovány. Platnost víza vypršela 5. února 2020.

Syrský terorista se hlásil ke skupině Jaish al-Islam, která byla jednou z největších opozičních skupin proti režimu Bašára Asada v oblasti Damašku, včetně východní Ghúty. Skupina vznikla v roce 2011, záhy poté, co vypukla válka v Sýrii. Její praktiky se příliš nelišily  od těch, které používá ISIS…

Před dvěma lety byl terorista ve Francii zatčen a posléze proběhl soud. Nyní se projednává jeho odvolání, v němž obžalovaný terorista žádá o zproštění viny…

Jak jistě víte, tak program Erasmus je počin EU. Jak je vidět, tak i tímto způsobem lze docela legálně Evropu zaplavit džihádisty. Kolik dalších asi nebylo vůbec dopadeno a na studentské vízum v Evropě připravují násilný džihád?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Francie vydala studijní vízum v programu Erasmus syrskému teroristovi

 1. Kolik jich asi takových je?
  Jen čirou shodou náhod odhalej jednoho, má vůbec význam ten případ médializovat?
  Skoro bych řekla, že asi né. 😢

 2. Viem,že samotný program Erasmus plus je zákernou a nebezpečnou metódou ,ako vymývať mladým otrokom v EÚ mozgy tou najodporjenšou a najrafinovanejšou bruselskou, neomarxistickou, imperialistickou, zelenou atď. atď. propagandou.

  1. Fakt je, že kdyby takové prostředky měli bolšáni , tak tady budujeme komunismus ještě dneska.
   😀
   Né že by si nadšení mládežníci na stavbách mládeže také dobře nezaš@kali, ale Erasmus to posunul na vyšší level. 😂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout