Imám, který žije v USA, se diví, proč Alláh ještě nezničil všechny homosexuály (video)

Imám, který žije v USA, se diví, proč Alláh ještě nezničil všechny homosexuály (video)

A máme zde dalšího z celé řady imámů, které si zde postupně představujeme. Jde o imámy, kteří působí především v západním světě a jejichž kázání se podařilo natočit a ukázat světu. Nijak se netají svojí nenávistí k bezvěrcům – křesťanům nebo Židům, k ženám, homosexuálům a ke každému, kdo se neklaní Alláhovi.

Podobná kázání bychom mohli slyšet i kdekoli jinde, přičemž velmi podobně se modlí každý správný muslim. Nenávist ke káfirům je ostatně to, co dělá muslima muslimem…

Imám Fadi Kablawi také označil Židy za „nejnižší z nejnižších“ a řekl, že lidé „vtipkují o tom, že Židé jsou ubozí“ jako „trest od Alláha“. Řekl, že křesťané praktikují „falešné“ náboženství a že „křesťanství může soutěžit o první místo v hlouposti“. Káže, že Židé stojí za veškerou zkažeností na zemi.

Urážky a bigotnost Joe Kaufmana Kablawiho neznají hranic. Letos v srpnu se znovu rozzuřil, obviňoval ženy ze znásilnění a přemýšlel, proč Alláh nezničil Spojené státy a všechny homosexuály. Jeho rétorika je nebezpečná a dost možná ovlivnila jeho věřící, aby plánovali nějaké teroristické činy.

Fadi Yousef Kablawi (Qablawi) se narodil v Ammánu v Jordánsku v roce 1978. Ve věku 17 let se s rodinou přestěhoval do USA. Po dokončení střední školy navštěvoval  Kablawi  Florida International University (FIU), kde byl prezidentem asociace muslimských studentů (MSA).

Poté navštěvoval University of Pennsylvania, kde dokončil doktorský titul v zubním lékařství a založil MSA pro muslimské studenty zubního lékařství. Otevřel zubní ordinaci se svou ženou a v srpnu 2017 byl zatčen za to, že údajně využíval své podnikání ke spáchání podvodu Medicaid, který se zaměřoval na starší pacienty s velmi předraženými fakturami.

Podvod byl tím nejmenším prohřeškem proti právu, protože FBI považovala Kablawiho za člena ISIS a vyslýchala členy  jeho sboru, kteří se také hlásí k ISIS. Jeden z jeho následovníků, Salman Rashid, byl letos v prosinci obviněn z toho, že požádal ISIS, aby zavraždil děkany dvou vysokých škol na jižní Floridě. A podle Kablawiho je on sám FBI považován za člena ISIS.

Kablawiho sbor navíc zahrnuje i děti. Na stejném videu, kde mluví o tom, že Alláh by měl zničit Ameriku a měl by zničit i gaye,  a kde také hovoří o tom, jak by ženy měly být obviněny a potrestány za znásilnění na nich spáchaných, můžete vidět řadu malých dětí, které se modlí s dospělými a pobíhají kolem. Indoktrinací malých dětí takovou nenávistnou rétorikou, zasévá semena radikalizace, což vede k otázce, kolik následovníků, inspirovaných Kablawiho slovy, jednou zaútočí.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 4.8]

2 thoughts on “Imám, který žije v USA, se diví, proč Alláh ještě nezničil všechny homosexuály (video)

  1. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí (zotročení) světa. jo, šátečkem to začíná a no-go zonami a vraždami to končí. tihleti lidi jsou průmyslově (z)manipulovatelní a pod drogou dokáží mnohé. to tady nechceme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout