Trudeau: „Podporuji protesty BLM, ale ne protesty kamionů, nechci je poblíž“ (video)

Trudeau: „Podporuji protesty BLM, ale ne protesty kamionů, nechci je poblíž“ (video)

Jak již víte, tak kanadský premiér Trudeau před pár dny utekl před demonstranty, kteří se blížili k hlavnímu městu v desítky kilometrů dlouhých kolonách kamionů, které na jejich cestě i v třeskutých mrazech doprovázeli nadšení fanoušci, postávající kolem silnic.

Poté, co se Trudeau odebral i s rodinou na neznámé místo, nebylo po něm ani vidu, ani slechu. Nyní se konečně ozval, aniž by ovšem prozradil, kde se skutečně nachází…

Kanadský premiér Justin Trudeau dnes ostrými slovy odsoudil protest kamionů, který ovládl hlavní město Ottawu na protest proti nátlaku na očkování uvaleného nejen na tamní řidiče kamionů a proti zaváděné covidové totalitě.

Když dlouhá karavana kamionů a příznivců, která se v sobotu valila Kanadou pod heslem „Freedom Convoy 2022“, dorazila do hlavního města Ottawy, premiér využil příležitosti k útěku z hlavního města. Oficiálně odešel, protože měl pozitivní test na covid-19 a nyní odpočívá na jiném místě. Kde je Trudeau, je však tajné.

V pondělí se Justin Trudeu setkal s novináři prostřednictvím videovzkazu. Scenérie byla dobře režírována; zasněžená krajina před bíle natřeným domem a hromada dřeva v pozadí. Velmi „kanadské“, aby rozptýlil zlomyslné fámy, že premiér uprchl ze země. Přitom například v Evropě je nyní také zima.

Když Trudeau promluvil, opakovaně útočil na demonstranty, které předtím odmítl jako „malou extrémní menšinu“ s „nepřijatelnými názory“.

„Už dříve jsem se účastnil protestů a demonstrací, kdy jsem sympatizoval s názory a lidmi, kteří je vyjadřovali. Black lives matter je toho skvělým příkladem,“ řekl.

„Ale rozhodl jsem se nepřiblížit protestům, které vyjadřují nenávistnou rétoriku, násilí vůči bližním a neúctu nejen k vědě, ale i vůči zdravotnickému personálu.“

Tak právě BLM nám zejména v USA, ale i v Kanadě ukazovali, jejich „nenásilí“, když rabovali, zapalovali auta i domy a napadali bělochy. BLM je zářným příkladem nenávist šířící organizace. Není divu, že právě totalitu milující nenávistník Trudeau se k této organizaci hlásí.

Trudeau se také rozhodl uložit kolektivní odpovědnost na všechny účastníky protestu kamionů za to, když se bude některý z účastníků chovat zavrženíhodně. Přitom už dříve se objevovaly informace o tom, že vláda posílá mezi demonstranty provokatéry. Ostatně, jako vždy, když se protestuje proti systému.

„Nemáte právo podněcovat k násilí, páchat násilí nebo šířit nenávist,“ řekl Justin Trudeau.

Kanaďané, kteří podporují řidiče kamionů, vybrali prostřednictvím služby GoFundMe téměř deset milionů kanadských dolarů, aby demonstrantům ukázali svou podporu. Minulý týden se však GoFundMe rozhodl zmrazit získané prostředky a Trudeauovi kolegové z liberální strany chtějí, aby magistrát peníze zabavil a použil je na financování údajných dodatečných nákladů na protest kamionů.

Jak vidíte, tak kanadští fašisté se neštítí ani blokovat cizí finance, které lidé zaslali na zcela jiné účely. Zato zdemolovaná města po řádění BLM se musela opravovat z veřejných prostředků, samozřejmě se souhlasem systému.

A na závěr aktuální videa z Kanady, to je ona údajná „křičící menšina“:

Calgary:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 4.7]

2 thoughts on “Trudeau: „Podporuji protesty BLM, ale ne protesty kamionů, nechci je poblíž“ (video)

  1. Videli ste zábery z kvalifikácie MS vo futbale? Za Kanadu nehral ani jediný beloch. Samí čierni a moslimovia. Vedomá genocída bielej rasy zo strany praktizujúceho malajského moslimského diktátora, ktorý sa každý deń modlí, chodí do mešity a do bodky dodržuje všetky pravidlá svojho odporného náboženstva. Tak ako Obama, tak ako to musia robiť všetci domorodci v Západom obľúbenej Saudskej Arábii. A ešte má tú drzosť klamať,že je katolík. Mimochodom, viete,že v Kanade je multikulturalizmus štátnou ideológiou? A v niektorých provinciách bude islam už o pár rokov štátnym náboženstvom…

    1. Trúd nedávno sľúbil pritvrdiť zákony v boji proti „islamofóbii“,takže o jeho moslimskej výchove a viere niet pochýb…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout