Silvestrovský Milán: Dívky si stěžují, že policii víc zajímalo, zda mají roušky, než to, že jsou sexuálně napadány

Silvestrovský Milán: Dívky si stěžují, že policii víc zajímalo, zda mají roušky, než to, že jsou sexuálně napadány

Už několikrát jste si zde mohli přečíst o útocích na mladé dívky, k nimž došlo v Itálii na milánském náměstí. Tyto útoky, k nimž došlo na Silvestra, měly průběh, který je typický pro oblíbenou islámskou hru tzv. „taharrush“. Při této „hře“ banda muslimů obklíčí nemuslimskou ženu a tu sexuálně napadne – osahává nebo dokonce hromadně znásilní.

Tentýž scénář byl velmi dobře znám už z Kolína nad Rýnem, kde o silvestrovské noci před 6 lety docházelo k totožným útokům. Dívky byly obklíčeny a napadeny.

Všechny útoky v Miláně byly   – stejně, jako ty v Kolíně nad Rýnem – v režii muslimů. V Miláně útočili buď Severoafričané, kteří přišli do země relativně nedávno nebo mladí muslimové, kteří přišli do země s rodiči ještě coby děti, případně se v Itálii narodili rodičům původem z Egypta či Maroka. Ti již mají italské občanství, proto je mainstream – zcela účelově – uváděl jako „Italy“. Ve skutečnosti se útoků neúčastnil jediný Ital či jakýkoli jiný Evropan.

Nicméně o znásilněních i sexuálních napadeních dívek, které se staly obětí těchto muslimských násilníků, jste si mohli přečíst už zde, zde nebo zde. S tím, jak se však objevují další svědectví napadených dívek, vychází najevo, že svůj podíl na násilí mají i policisté. Ti ve většině případů nezasahovali proti násilníkům vůbec nebo zasáhli až v momentě, kdy napadená dívka ležela nahá na zemi.

Podle výpovědí dívek policisty totiž mnohem víc zajímalo to, zda účastníci oslav dodržují covidové restrikce a spíš si všímali lidí bez roušek, než násilných muslimů, kteří strhávali oblečení z nebohých dívek.

Jak říká i svědkyně v tomto videu: „Dívky mohly mít roztrhané kalhotky a policistům to bylo jedno, starali se jen o to, že napadené dívky nemají předepsanou roušku…“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout