„V Koránu není nic, co by zakazovalo sex s 5letým dítětem,“ říká imám (video)

„V Koránu není nic, co by zakazovalo sex s 5letým dítětem,“ říká imám (video)

Máme zde dalšího z dlouhé řady zvrhlých imámů, kteří nám při svých kázáních rozkrývají pravou podstatu islámu. Tentokrát jde o kazatele, který se snaží své „ovečky“ přesvědčit o tom, že pedofilie je zcela v pořádku. Korán ji přece nezakazuje, pak tedy není nic špatného na sexu s 5letou holčičkou, jak říká sám imám. A všimněte si, jak mu všichni kolem pokyvují.

Sňatek nebo sex s 5letou dívkou, či jednoduše s dívkou před pubertou, je halal, tedy povolený, jak říká imám ve videu. Je vidět, že jeho souvěrci mu nikterak neodporují, spíš naopak. Dokonce i přítomné muslimky se nezdají být jeho slovy nijak pobouřené.

Pedofilie je v islámu zcela běžná i proto, že sám lžiprorok Mohamed byl pedofil. On sice konzumoval manželství s Ajšou až v jejích devíti letech, ale oženil se s ní už v době, kdy jí bylo šest let. I když se muslimové  v mnohém snaží Mohameda napodobovat, zde nemají ohledně věku žádné mantinely.  Korán přece v tomto směru žádné  věkové limity neudává a čekat na pubertu (11-13 let), jak je to v některých islámských zemích obvyklé, je tedy podle imáma zbytečné. Proč tedy čekat, až dívka vyspěje?

A miliony jim podobných jsou v Evropě a další miliony sem míři. Stejně, jako tato zvrhlá skupinka:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “„V Koránu není nic, co by zakazovalo sex s 5letým dítětem,“ říká imám (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout