Švédsko: Dva Arabové velmi brutálně znásilnili transvestitu

Švédsko: Dva Arabové velmi brutálně znásilnili transvestitu

LGBTQI a islám sice vůbec nejdou dohromady, přesto jsou to dva z několika prosazovaných atributů současné ideologie. Video, které jasně ukazuje, jak se s takovými LGBTQ právě v některých arabských zemích zachází, jste zde mohli shlédnout už u několika článků s touto tematikou. Jednoduše, let střemhlav ze střechy nejvyšší budovy v okolí je dnes běžným způsobem, jak „řešit“ existenci LGBTQ v islámském prostředí. Lze očekávat, že podobné to bude stále častěji i v islamizované Evropě.

Homosexuál, který je zároveň vítač, je každopádně idiot. Podporovat přísun vlastních vrahů do své země – to už snad ani ten idiot by něco podobného dobrovolně a s radostí nedělal.

Nicméně ve Švédsku, kde je LGBTQ propaganda zejména v srpnu, tedy v období pride průvodů, všudypřítomná, se homosexuálům do budoucna o pravidelné letecké dny už pilně stará tamní vláda každodenním dovozem džihádistů. Jistý transvestita tak sice zatím nepoznal, co je to letět střemhlav ze střechy mrakodrapu, ale poznal podobné obohacení, jaké již zažila nejedna švédská žena…

Homosexuál, který se obvykle obléká do ženských šatů, pozval Araby do svého bytu v Helsingborgu. Nakonec byl znásilněn velmi brutálním způsobem – a nyní byli dva násilníci odsouzeni do vězení.

Oběť kontaktovala muže, kterého považovala za Husajna a který žil v Hässleholmu přes Snapchat. Bylo rozhodnuto, že „Husajn“ přijde do bytu transvestity.

Někdy kolem čtvrté hodiny ráno dorazila osoba z Hässleholmu do bydliště oběti spolu se dvěma kumpány. Homosexuál, který byl oblečen v dámských šatech, nechtěl opustit svůj domov. A pak očekával, že ho navštíví samotný Husajn, jak se Arab představil. Do domu však vstoupili celkem tři muži. Dva z nich pak transvestitu znásilnili.

Jeden Arab,  33letý irácký občan, nejprve odtáhl oběť do ložnice a znásilnil ji análně a orálně.

Pak se na transvestitovi vystřídal další Arab, 31letý Syřan (viz titulní obrázek), ale ten byl mnohem brutálnější. Mimo jiné se snažil strčit celou pěst do análu oběti. Když se to nepodařilo, tak oběť análně znásilnil. Poté donutil transvestitu klečet na kolenou, vynutil si orální sex a vymočil se oběti do obličeje a úst. Také donutil oběť spolknout moč.

Teprve po půl sedmé ráno, po dvou a půl hodinách, Arabové opustili obydlí. Odnesli si také řadu cenností.

Nyní byl 33letý Iráčan, který přišel do Švédska během azylového chaosu v roce 2015, odsouzen ke dvěma a půl letům vězení a deportaci za znásilnění. Švédská migrační agentura již dne 12. ledna 2017 vyhodnotila, že postrádá potřeby ochrany, a že bude deportován. U Iráčana byl příkaz k vyhoštění promlčen dne 4. října 2021 a 33letý muž od té doby svůj pobyt ve Švédsku nelegalizoval.

Zároveň byl 31letý Syřan odsouzen k pěti letům vězení za znásilnění s přitěžujícími okolnostmi, krádež s přitěžujícími okolnostmi, zneužití dokumentů, nelegální řízení, řízení v opilosti a méně závažné drogové trestné činy. V minulosti byl odsouzen mimo jiné za hrubé porušení svobody žen.

Byl zatčen už v srpnu 2021 v Södermalmu ve Stockholmu za nelegální řízení. Tehdy policie zjistila, že by měl být ve vazbě za znásilnění s přitěžujícími okolnostmi v Helsingborgu. Když vyšlo najevo, že používá doklady totožnosti jiného Syřana, násilník policii řekl, že se jmenuje Mohammed Mustafa a je mu 27 let. Vysvětlil, že neví, jak se píše jeho jméno, a že neví, kdy se narodil, protože neuměl psát ani číst. Podvod však brzy vyšel najevo.

31letý Syřan může zůstat ve Švédsku, protože prokurátor nepožádal o jeho deportaci.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Švédsko: Dva Arabové velmi brutálně znásilnili transvestitu

  1. Proč žádat o deportaci, když v praxi vyhošťovaci proces nefunguje?
    Na náklady daňových poplatníků podstoupí léčbu a bude..
    Tyhle zprávy raději nečíst. Milovníci Alláha už dávno tahají za delší konec provazu.
    Dobře to vědí a dobře to víme i my.
    Ve finále budou Evropané vděční i za tu šaríju. Protože i blbý ŘÁD je lepší než bezvládí.

  2. Švédové nedokáží ochránit ani své ženy a děti, nikoho, a měli by rovnou říci občanům, ať se chystají podřízení se is lamu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout