Španělsko: 17letý Alžířan se vloupal 80leté ženě do domu, zbil ji, znásilnil a okradl

Španělsko: 17letý Alžířan se vloupal 80leté ženě do domu, zbil ji, znásilnil a okradl

V tomto případě se jednalo o tzv. „sirotka bez doprovodu,“ který uvádí, že je mu 17 let, ovšem všichni víme, jak to s těmi nezletilci většinou doopravdy je. Každopádně asi padesát jemu podobných nám chtěla před časem přivézt Šojdrová a nyní se téhož chytá Pekarová. Země, které se rozhodly tzv. „nezletilce bez doprovodu,“ ale také bez dokladů, přijímat, na to zpravidla doplatily výrazně zvýšenou kriminalitou v oblastech, kde je těchto „vousatých sirotků“ poněkud větší koncentrace.

V tomto konkrétním případě se pak opět potvrzuje to, nač zde upozorňuji už velmi dlouho. Muslimští obohacovači nejsou nebezpečím zdaleka jen pro mladé dívky, v nebezpečí jsou ženy jakéhokoli věku. K napadení či znásilnění dochází i u velmi starých žen, v minulosti jste si zde mohli přečíst i o znásilněných stařenkách ve věku přes 90 let.

Národní policie zatkla v Alicante nezletilého cizince bez doprovodu alžírské národnosti, který údajně okradl, zbil a znásilnil 80letou ženu v jejím domě.

Oběť v časných ranních hodinách překvapil útočník, který vnikl do domu, aby ji okradl. Jakmile byl v domě, Alžířan ji údajně chytil za krk, škrtil ji a mlátil do hlavy, dokud nebyla zcela bezbranná. Pak ji znásilnil. Před útěkem ženě odcizil mobilní telefon, peněženku s doklady a různé šperky.

Policie našla v popelnici před domem staré paní zakrvácenou baseballovou pálku, kterou ženu zbil. Mladý Alžířan, který byl stále poblíž a policii spatřil, přeskočil zeď, aby se pokusil schovat, ale byl identifikován bezpečnostními složkami: měl u sebe mobilní telefon ženy, doklady a šperky. Policie nyní zjišťuje, zda se s ohledem na násilnost jeho jednání nemohl podílet na dalších podobných skutcích.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout