Byl současný německý kancléř Olaf Scholz agentem Stasi a KGB?

Byl současný německý kancléř Olaf Scholz agentem Stasi a KGB?

Jistě i vám neušlo docela silné podezření v případě Angely Merkelové o prakticky tomtéž. Mnohé informace z jejího životopisu skutečnosti, že byla agentkou Stasi (a vzhledem k delšímu pobytu v SSSR nejspíš i KGB), napovídají. Nicméně nechme Angelu v důchodu a podívejme se na jejího následovníka, který se hlásí k sociální demokracii. A jak se zdá, tak ještě blíže než k sociální demokracii měl již v mládí ke komunismu.

Olafa Scholze jste již jistě na mnoha záběrech viděli a znáte ho tak, jak ho můžete vidět i na obrázku níže. Ale vidět ho můžete i na titulní fotografii – je to ten mladík s dlouhými vlasy (nyní ho známe bez vlasů) na obrázku vlevo v kruhu východoněmeckého politbyra v roce 1984, kdy mu bylo 26 let.

Olaf Scholz 2021 oříznut.jpg

Ovšem mezi Merkelovou a Scholzem – v mládí zažraným marxistou – je jeden zásadní rozdíl. Zatímco Merkelová pochází z východního Německa, Scholz je původem z Německa západního. Pokud tedy skutečně pracoval pro Stazi, tak – na rozdíl od Merkelové – by tehdy šel proti vlastní zemi. Vždyť tehdejší NDR a NSR byly znepřátelené země, každá patřila k jinému bloku.

Co tedy napovídá tomu, že byl v mládí o něco víc než jen zanícený ultralevičák?

Nový německý sociálně demokratický kancléř Olaf Scholz mohl být podle výbušných nových obvinění bývalého nejvyššího německého špiona agentem Stasi.

Renomovaný odborník ze Stasi Hubertus Knabe zdokumentoval Scholzovo zapojení do východoněmecké komunistické strany v nedávném spisu. Scholz byl místopředsedou Mladých socialistů v letech 1982 až 1988 a stavěl se proti Reaganově hromadění zbraní v reakci na sovětské nasazení jaderných zbraní středního doletu SS-20.

„Západní Německo čelí pravicovému posunu, který by znamenal úplné podřízení se americké imperialistické strategii globálních ofenzív,“ napsal Scholz v časopise Magazine for Socialist Politics and Economics 1982.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Byl současný německý kancléř Olaf Scholz agentem Stasi a KGB?

  1. V EÚ vrátane jej špičiek celkom bežná vec – bývalí relatívne pokrokoví ľavicoví aktivisti a politici /rozumej komunisti, sociálni demokrati – čiže nie maoisti a trockisti ako Stoltenberg , Uhl, Barroso/ sa „rekvalifikovali“ na fanatických eurofašistov a neomarxistov. Nutné dodať,že Stasi podobne ako ŠtB bola v porovnaní s rafinovanými, zákernými a nevyspytateľnými mafiami ako Antifa, mimovládky, Európska komisia, Európsky súd pre ľudské práva len neškodným spolkom na ochranu štátu…

  2. Merklova mohla jezdit do zapadniho Nemecka a taky tam mnohokrat jezdila, zatimco normalni obcan (jako ja) se nedostal ani do Jugoslvie. V Nemecku v Berline byla predsedkyni „Freie Deutsche Jugend“. Pry udelala nejakou disertaci v Rusku, ale protoze ta prace zverejnena neni, nema podle nemeckych predpisu o disertacnim pravu chlubit se nejakym titulem, tim ani zadny nema. Byla to jen odporna udavacka a za jeji zlociny proti lidskosti si zaslouzi trest nejvyssi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout