USA: V Los Angeles dochází ke každodennímu rabování vagónů, pachatelé zůstávají beztrestní

USA: V Los Angeles dochází ke každodennímu rabování vagónů, pachatelé zůstávají beztrestní

Od doby, kdy do ulic nejen USA, ale i některých západoevropských velkoměst, vyrazily masy ničících a rabujících demonstrantů z BLM, se v USA mnohé změnilo a to v neprospěch bělochů, avšak ve prospěch černých.

Zejména v pokrokářských levicových městech USA jsou nyní pravidla nastavena tak, že černoši jsou v případě, že spáchají nenásilný trestný čin, prakticky beztrestní. A nejen to, mnohdy nejsou potrestáni ani za násilí, je-li namířeno proti bílým.

Vloupání či krádeže v obchodech jsou tedy na každodenním pořádku, přičemž pachatelé mají jistotu, že se jim nic nestane. Nyní si našli další zajímavý zdroj příjmů – vagóny, které převážejí balíky, objednané v internetových obchodech…

Desítky nákladních vagónů jsou v Los Angeles každý den poškozeny zloději, kteří využívají jejich zastávky na nádraží k vyrabování balíčků, které převážejí, a zanechávají za sebou tisíce roztrhaných krabic, z nichž vykrádají produkty zakoupené na internetu, které nikdy nedosáhnou svého cíle. „Symbolická pokuta“ uložená zlodějům je neodradí od pokračování v jejich přečinech.

Podle štítků nalezených v pátek 14. ledna týmem AFP na silnici poblíž centra města, snadno dostupné z blízkých ulic, byla těmito krádežemi postižena většina hlavních amerických maloobchodních a kurýrních společností (Amazon, Target, UPS, Fedex atd.), které v posledních měsících vykázaly nevídané zisky.

Od prosince 2020 zaznamenal železniční operátor Union Pacific (UP) 160% nárůst vloupání do vagónů v okrese Los Angeles. „Jen v říjnu 2021 dosáhl nárůst 356 % ve srovnání s říjnem 2020,“uvedl provozovatel v dopise místním úřadům zaslaném agentuře AFP. „Tato exploze rabování je doprovázena nárůstem ozbrojených útoků a loupeží zaměřených na zaměstnance Union Pacific,“dodal dopis.

Spolu s policií ve městě Los Angeles a okrese bylo v posledních třech měsících roku 2021 zatčeno více než sto lidí za „vandalizaci“ vlaků Union Pacific. „Zločinci jsou zadrženi a zatčeni, ale obvinění jsou omezena na nezávažné trestné činy nebo menší přestupky a zločinec se ocitne v ulicích méně než 24 hodin po zaplacení symbolické pokuty,“ řekla mluvčí železničního dopravce agentuře AFP. „Ve skutečnosti se zločinci chlubí naší policii, že netrpí žádnými následky,“ stěžuje si.

K uvedenému ještě dodávám, že všechny velké, loupežemi nejvíc postižené firmy, mimo jiné podpořily i BLM a to nemalými částkami.  Nakonec lze tedy zkonstatovat, že tyto firmy jen sklízejí co zasely…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

One thought on “USA: V Los Angeles dochází ke každodennímu rabování vagónů, pachatelé zůstávají beztrestní

  1. V poslednom čase sa už netrestá ani násilie /či nenávistné správanie/ proti Číňanom či Kórejcom… Aj oni sú podľa neomarxistického „učenia“ považovaní za podradné skupiny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout