Podezřelá „sebevražda“ italského lékaře, která je dávána do souvislosti s jeho průkopnickou covidovou terapií

Podezřelá „sebevražda“ italského lékaře, která je dávána do souvislosti s jeho průkopnickou covidovou terapií

Jak možná víte, tak rozhodně nejde o jedinou velmi podezřelou smrt v řadách těch, kdo upozorňují na všechny zvrácenosti současné doby či nabízejí levná a účinná řešení, která se však těm, kdo vydělávají miliardy na jedné velké lži, nehodí. K podobným podezřelým úmrtím odpůrců režimu došlo i v jiných zemích. Zametou se velmi podezřelé okolnosti smrti i v tomto případě pod koberec tak, jako tomu bylo i v předchozích případech?

Proč by si italský lékař, který našel levný a účinný způsob léčby Covidu, najednou vzal život? Dne 27. července 2021 byl Dr. Giuseppe De Donno nalezen bez života některými členy rodiny ve svém domě v Eremo, vesničce u obce Curtatone, poblíž Mantovy v Itálii. Byl nalezen oběšený a nezanechal žádný vzkaz.

Jeho zdánlivá sebevražda zůstává nevysvětlitelná. Tragédie bývalého vedoucího pneumologie v nemocnici Carlo Poma v Mantově a skutečného covidového průkopníka byla zpočátku ignorována mainstreamovými médii.

De Donno propagoval terapeutickou plazmaferézu, která se dostala na titulní stránky novin v roce 2020 během prvního období lockdownu, kdy spolu s Massimem Franchinim, vedoucím imunohematologie a transfuze Carlo Pomou, začali léčit pacienty s Covid hyperimunitní plazmovou terapií.

Léčba zahrnovala infuzi krve od těch, kteří byli infikováni koronavirem a již byli vyléčeni, do jiných infikovaných pacientů. V období březen-duben 2020 dostalo v nemocnici v Mantově asi 58 nevyléčitelně nemocných pacientů s koronavirem transfuzi s 200 ccm plazmy od pacientů uzdravených z Covid-19, bohatých na imunizační protilátky, a všichni byli zachráněni. Terapie ukázala hvězdné výsledky.

„Plazma je levná, protože jsou to lidé, kteří darují plazmu, aby zachránili lidi. Pravděpodobně se to některým nebude líbit,“ komentoval De Donno svou život zachraňující terapii.

De Donno také ignoroval zákaz pitev ministra zdravotnictví Roberta Speranzy. Při pitvách došel k objevu mikrotrombů v plicní embolii. V květnu 2020 pulmonolog musel odpovídat na opakované hovory z NAS, který má na starosti shromažďování informací o případu těhotné ženy, která se zotavila z Covid-19 díky podání plazmy v nemocnici Carlo Poma.

NAS je orgán, který je závislý na ministerstvu zdravotnictví s úkolem dohlížet na hygienickou regulaci na základě dohod mezi ministerstvem zdravotnictví, ministerstvem obrany a generálním velitelstvím Carabinieri.

Giuseppe De Donno vyprávěl, jak se na něj NAS snažil vyvíjet nátlak: „NAS jednoduše zavolal do nemocnice, aby shromáždil souhrnné informace o tom, co děláme.“ Plazmová léčba byla také použita u jiného mladého pacienta pro druhou infuzi a telefonní hovory z NAS se náhle začaly množit.

Na sociálních sítích De Donno napsal: „Pokud si někdo myslí, že mě bude odrazovat, neuspěje. Dnes, po hyperimunitní plazmatické infuzi, byl pacient mnohem lepší. Horečka téměř zmizela. Zlepšené okysličení. Méně hodin mechanické ventilace. Vše podle protokolu. Ne vždy se nám podaří zachránit všechny. Ale většinou ano. A pokud se mě někdo chce pokusit zastrašit, bude se muset zodpovídat svému svědomí. Můj postoj je velmi jasný.“

De Donno se nevzdal a pokračoval v investicích do léčby plazmou, takže se mu opět v květnu 2020 podařilo zajistit finanční prostředky na výzkum své metody na univerzitě v Pavii. Ministerstvo zdravotnictví také oficiálně zahájilo testování plazmové léčby a nemocnice v Pise převzala projekt, přičemž zcela odsunula nemocnici Carlo Poma v Mantově na vedlejší kolej a ignorovala De Donna, a to navzdory skutečnosti, že pracoval na plazmaterapii několik měsíců a viděl pozitivní výsledky.

„Neexistují pro to žádné vědecké důvody. Věřím, že důvody lze nalézt v jiné oblasti,“ řekl lékař. Brzy se neobjevila žádná zmínka o plazmaterapii a to byl začátek skutečné cenzury týkající se výsledků léčby a marginalizace a pronásledování De Donna.

A v dubnu loňského roku Národní úřad pro kontrolu léčiv odmítl De Donnovu hyperimunní plazmatoterapii na základě studie udělené nemocnici v Pise. V Mantově se však ze 46 pacientů 43 uzdravilo a 3 zemřeli. Mnozí tvrdí, že úředníci byli nepřátelští vůči profesoru De Donnovi, protože plazma je levná.

Pomlouvaný, degradovaný, ignorovaný, zahnaný do kouta a vysmívaný televizními virology, novými protagonisty na italských obrazovkách, De Donno odstoupil z nemocnice v Mantově na začátku června 2021 a v červenci se rozhodl otevřít praxi praktického lékaře.  „Jsem venkovský lékař, který byl vždy venkovským lékařem a doufám, že se vrátím co nejdříve do takové anonymity, v jaké jsem byl před měsíci. To je můj cíl. Jediná věc, na které mi záleží, je, že mi dávají nástroje k záchraně lidí.“

Jeho náhlá, tragická smrt znepokojila kritiky očkování, protože existuje příliš mnoho podezřelých okolností. Vyšetřování je v plném proudu, ale některé důkazy doslova bijí do očí i méně pozorné čtenáře. Ve světle této náhlé „sebevraždy“ se jeho poznámky v Maglie (Lecce) v červnu 2020 stávají ještě znepokojivějšími: „Jsem velmi upřímný: je zde vůle skrývat tuto léčbu. Když se podíváte na média, je to jen o vakcínách, zatímco plazmová léčba nestojí téměř nic. Jistá politická strana se mě snažila umlčet. Ale podobné praktiky na mne mají opačný účinek,“ uzavřel doktor.

„Zemřelo asi 34 tisíc lidí, ale naše výsledky nám říkají, že jsme mohli zachránit alespoň polovinu z nich.“ Tato prohlášení rozhodně nepředznamenala sebevražedné úvahy, ale spíše touhu pomáhat. Na své facebookové stránce profesor napsal: „Demokracie není volbou.“

Vůdkyně Bratří Itálie Giorgia Meloniová uvedla, že byla zasažena a zarmoucena tragickou zprávou o smrti Dr. Giuseppe De Donny. Carlo Bottani, starosta Curtatone a blízký přítel lékaře,  personál nemocnice Mantova a všichni, kteří měli příležitost ocenit jeho čestnost a morální integritu, vyjádřili svou nedůvěru ohledně jeho „sebevraždy“.

Břemeno je na plukovníku Antonellu Minutolim, provinčním veliteli Mantovských karabiniérů, koordinovaným mantovským státním zastupitelstvím, aby vyloučil jakoukoli odpovědnost třetí strany

Gabriele Ansaloni, slavný italský televizní moderátor, je neoblomný: „Zabili ho. De Donno je obětí těch, kteří nařídili tento masakr, jehož jsme svědky, měl by být učiněn svatým.“

Dodal: „Pytel plazmy stojí 80 eur.  Pomohl by nemocným reagovat na léčbu, uzdravit se. Zachránil by životy, kdyby ho nechali pracovat. Zachránil by každého. Ale účelem není je zachránit,“ řekl Ansaloni.

„Tímto gestem De Donno motivoval ještě více nás, kteří věříme v lidskost a ne v zisk, v příjmy z drog. Chtějí nás zničit, zničit všechno dobré, co existuje.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 4.3]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout