Každý přistěhovalec, který přistane v Itálii, má garantováno 1170 eur měsíčně

Každý přistěhovalec, který přistane v Itálii, má garantováno 1170 eur měsíčně

Nepochybuji, že i v dalších zemích EU je částka velmi podobná. A to jde jen o ty obohacovače, kteří se neprohlásí za nezletilce. Takzvaní „nezletilci bez doprovodu“ vyjdou na poněkud vyšší částky. To vše v situaci, kdy jsou mnozí Italové omezováni a asi dva miliony italských rodin žije na hranicích chudoby.  Italští daňoví poplatníci navíc takto sponzorují vlastní výměnu za Afričany a Araby…

Je to částka, kterou dostává každý ilegál na jídlo, ubytování, asistenci a kapesné. Skutečný plat. Z tohoto systému samozřejmě profitují zejména promigrační neziskovky, jejichž příjmy neomezila ani covidovými restrikcemi doslova vyrabovaná státní pokladna.

Jen díky Fratelli d’Italia byli nyní tito „dobrodinci“ vyzváni, aby alespoň nahlásili náklady, které jim vzniknou za každého imigranta, a které už léta nikdo neověřil.

Za každého ilegála, který v Itálii přistane, se utratí 29,95 € za den plus DPH. Jde o průměrné výdaje 1 170 EUR měsíčně na každého žadatele o azyl. Mnohem více, než vydělávají některé italské rodiny, zejména ty, kterým je nyní zakázáno pracovat, protože nebyly očkovány.

Italská vláda ovšem nadále pokračuje s politikou otevřených přístavů. Místo toho, aby pozastavili přijímací služby a repatriovali žadatele o azyl, schovávají se za ideologické bitvy, které ubližují Italům, ale i ostatním Evropanům, protože pro většinu invazistů je Itálie jen dočasnou destinací.

A to nemluvíme o tom, kolik se utratí za údajné nezletilé, kteří pak chodí na milánské náměstí Piazza Duomo znásilňovat dívky. Jako například Ibrahim, který byl hlavním iniciátorem silvestrovských útoků, při nichž bylo napadeno nejméně 12 dívek….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Každý přistěhovalec, který přistane v Itálii, má garantováno 1170 eur měsíčně

  1. Aj Breivik najnovšie upozornil na genocídu bielej rasy v Európe. A to Nórsko odmietlo členstvo v EÚ ešte v čase, keď sa referendá na túto tému nefalšovali ani nemanipulovali…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout