Další plány EU a OSN na dovoz milionů Afričanů do Evropy

Další plány EU a OSN na dovoz milionů Afričanů do Evropy

Je to už zhruba měsíc, co EU schválila – i hlasy většiny našich europoslanců – ekonomickou migraci z Afriky. Záminkou pro dovoz milionů Afričanů má být údajná potřeba nekvalifikovaných pracovních sil. To nám chce EU i OSN namluvit v době, kdy celý svět spěje k průmyslové revoluci 4, kdy má být zapotřebí mnohem méně pracovních sil (zejména v továrnách) a zároveň v době, kdy zejména jihoevropské země vykazují rekordní nezaměstnanost mladých. A také v situaci, kdy například  ve Švédsku pracuje osm Somálců z tisíce!

V těchto dnech se tak jednalo o tom, jak Afričany co nejrychleji, nejpohodlněji a především zcela legálně dostat do Evropy. Samozřejmě opět to má být pod záminkou, že někdo musí vydělávat na evropské důchodce.  Opět se o něčem podobném hovoří v situaci, kdy je mladým Evropanům vtloukáno do hlav, že jedině tím, že se nebudou množit, zachrání planetu…

Otevřít pracovní agentury v afrických zemích za účelem řízení migračních toků a zajištění stability evropského důchodového systému. To je návrh Evropské komise, na kterém pracuje bývalý italský ministr hospodářství Domenico Siniscalco, viceprezident Morgan Stanley a prezident vědeckého výboru Mattei Foundation.

Iniciativa ekonoma vychází z rozhovorů, které vedl na posledním zasedání Mezinárodního měnového fondu. Zejména srovnání s egyptským ministrem financí odhalilo, že během příštích pěti let vstoupí na trh práce v Egyptě 5 milionů mladých lidí. S rozšířením analýzy na celý africký kontinent  vypočítal, že do roku 2030 přibude v celé Africe  440 milionů mladých lidí, kteří budou hledat práci. Pouze jedna třetina najde příležitosti v zemi původu.

Zkrátka tito zločinci převlečení za ekonomy chtějí do Evropy převézt několik set milionů afroislámských invazistů. To vše do roku 2030.

Tyto nadace a tito samozvaní odborníci v žoldu nadnárodních korporací, které chtějí zničit národy, musí být vymazáni z povrchu zemského. V sázce je budoucnost Evropanů, které chtějí globalisté zničit.

Podle britských médií bylo v posledních letech nelegálním přistěhovalcům umožněno opustit centrum OSN v Tripolisu, což bylo financováno EU. Dostali dokonce zaplaceno, aby odešli, a za tyto peníze se dostali do Itálie a pak dále do Evropy. Zkrátka OSN a EU platí ilegálům a oni platí pašerákům. V praxi OSN a EU platí pašerákům z peněz Evropanů na to, aby mohla být Evropa zaplavena nepřátelskými vojsky.

Somálský ilegál, který mluvil s Guardianem, uvedl, že je součástí skupiny více než 50 ilegálů, kteří opustili Libyi v listopadu a prosinci a byli dovezeni lodí Ocean Viking patřící Lékařům bez hranic a SOS Méditerranée. 

Tato skupina Somálců byla přemístěna do střediska UNHCR v Tripolisu poté, co poškodili  veřejné zadržovací středisko Tajoura jen o šest měsíců dříve, než dostali v Tripolisu od OSN peníze na cestu do Evropy.

Tato skupina tak patří mezi mnohé další přistěhovalce, kteří podle UNHCR souhlasili s opuštěním centra výměnou za „balíček městské pomoci“ určený „na podporu uprchlíků a migrantů žijících v městských oblastech Libye“.

Jak tedy vidíte, tak už nyní organizuje OSN a EU cesty z Libye do Itálie a to za peníze Evropanů. Zde je tedy odpověď na to, kde vezmou někteří velmi primitivní Afričané (v Somálsku je průměrné IQ asi 68) peníze na pašeráky. Od OSN nebo EU, tedy i od vás. A jsou to také Evropané, kdo bude financovat plánovaný dovoz údajných „pracovních sil“ z Afriky do Evropy…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Další plány EU a OSN na dovoz milionů Afričanů do Evropy

  1. Fakt si niekto myslí,že Orbán , Kaczynski, Janša, Salvini, Kurz, Le Penová sú proti legálnemu dovozu migrantov do svojich krajín?!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout