Poničený muslimský hřbitov v Německu vadí víc, než mrtví při útocích či dvě hromadná znásilnění denně?

Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Toto známé přísloví zřejmě nezná islámská organizace, která dlouhodobě šíří propagandu, určenou zejména konvertitům k islámu nebo těm, kdo o ní uvažují. Pokud pak v Evropě dojde v reakci na násilnou expanzi islámu k odvetě, muslimové se diví. A samozřejmě se ihned ohání „islamofobií“.

V Německu dochází ke dvěma hromadným znásilněním denně a mnoha dalším obohacením v průběhu roku rukou muslimských invazistů (namátkou – útok ve Würzburgu či na berlínských vánočních trzích), dokonce každou druhou minutu je rukou muslimů spáchán trestný čin. To je 30 přečinů za hodinu jen v Německu. Muslimové se pak odvolávají na evropskou islamofobii.

A není náhodou tato údajná „islamofobie“ oprávněná? Není to spíš o tom, že muslimům vadí, že ne všichni Evropané jsou ochotni nechat jen tak své země islamizovat? Stále více zemí již poznává co je to „multikulturní obohacení“.  Také u nás jsme tu možnost již měli, naposledy v Karlových Varech na Silvestra.

V Německu zažívají toto islámské obohacení každou druhou minutu. To je 30x do hodiny. Ve Francii, na níž se video níže odvolává, je to obdobné. Situace tam dokonce dospěla do stádia, kdy je v celé zemi již několik set lokalit pod nadvládou muslimských gangů a práva šaría. Denně tam jsou vandalizovány či vypáleny kostely či jiné křesťanské atributy, dvě graffiti popsané mešity jsou pak pro muslimy projevem islamofobie, jak uvidíte na videu níže.

A jak máme nazvat nenávist, kterou muslimští invazisté dnes a denně projevují vůči Evropanům? Evropanofobie??

Jak lze srovnat 30 poničených náhrobků se dvěma hromadně znásilněnými ženami denně, se 13 mrtvými na berlínských vánočních trzích nebo se 3 mrtvými ženami ve Würzburgu?

A jak lze srovnat dvě počmárané mešity například s pařížskými útoky, které za sebou zanechaly více než 300 mrtvých?

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Poničený muslimský hřbitov v Německu vadí víc, než mrtví při útocích či dvě hromadná znásilnění denně?

  1. Samozrejme,že vo „vyspelej“ Európe /nehovoriac už o silne islamizovaných častiach Balkánu, teda Kosovo, Bosna a Hercegovina, Albánsko, časť Severného Macedónska a dokonca aj Bulharska/ nikomu prípadné požiare kostolov, ich desekrácia, prebudovávanie na mešity , ničenie cintorínov a podobne nevadí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout