Vánoční obohacení pro Evropu – 1245 Afričanů, přivezených na 4 lodích neziskovek

Vánoční obohacení pro Evropu – 1245 Afričanů, přivezených na 4 lodích neziskovek

Ani na Vánoce se lodě neziskovek nezastavily, naopak. Dokonce 4 lodě během 24 hodin přivezly rekordní vánoční nadílku – celkem 1245 obohacovačů.

A kdopak tentokrát naděloval? Jednalo se o loď Ocean Viking francouzské neziskovky, Sea Eye 4 německé neziskovky, Geo Barents Lékařů bez hranic a Sea Watch 3, což je loď německé neziskovky, k níž patří nechvalně známá kapitánka Racketeová.

neziskovky lovily přímo v libyjských vodách

Připomínám, že zatímco vy musíte mít na cestování po Evropě nejen doklady – tedy OP nebo pas, ale nyní také negativní PCR test – tato „privilegovaná kasta“ nepotřebuje vůbec nic. Tedy nepotřebují nejen identifikační doklady, ale ani žádný test a už vůbec ne covid pas.

klienti lodi Ocean Viking francouzské neziskovky SOS Mediteranee

Největší zásilku přivezla loď Geo Barents Lékařů bez hranic, na palubě této lodi připlulo včera celkem 600 obohacovačů. Část z nich můžete vidět níže. Loď Geo Barents patří Francouzům, ale pluje pod norskou vlajkou.

Obrázek
úlovek lodi Geo Barents Lékařů bez hranic

ObrázekObrázek

Klienti lodi Sea Eye 4 patřící německé neziskovce

 

A photo of an overcrowded rubber boat, the Sea-Watch 3 in the background, text: "78 people taken on board in 4th rescue operation“
obohacení, které do Evropy přivezla německá loď Sea Watch 3, k níž patří i Carola Racketeová

K výše uvedeným lze připočítat dalších 200 invazistů, kteří připluli do Itálie včera v 17.30. Všichni samozřejmě jako vždy bez dokladů, 25 z nich se prohlásilo za Afghánce. Za pátek a sobotu tak připlulo v součtu 1445 obohacovačů, přičemž tito posledně zmínění připluli po vlastní ose, bez pomoci neziskovky. V přístavu se jich ovšem ujal Červený kříž, který se o své klienty patřičně postaral.

tito obohacovači připluli na vlastní plachetnici z Turecka do italské Kalábrie

Mimo výše uvedených přistání došlo i k většímu počtu menších autonomních přistání, ovšem ne vždy se podaří připluvší zachytit.

Po celou dobu samozřejmě přichází do Evropy invazisté i dalšími trasami. Například přímo na Štědrý den připlulo na ostrov Gran Canaria 40 Afričanů.

V neposlední řadě nesmíme vynechat ani ty obohacovače, které si evropské země přiváží zcela dobrovolně, letecky. V těchto dnech již totiž probíhá přeprava první várky ze 42 500 Afghánců, z nichž hned 25 tisíc je převáženo do Německa, zbytek je přerozdělován dalším 14 zemím EU…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Vánoční obohacení pro Evropu – 1245 Afričanů, přivezených na 4 lodích neziskovek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.