Útok nožem v Hannoveru – dva těžce zranění (video)

Útok nožem v Hannoveru – dva těžce zranění (video)

I když se o původu útočníků zarytě mlčí, mnohé napoví video, na němž je incident zpovzdálí natočen. To, čeho si mohou všimnout jen rodilí mluvčí – tedy lámaná němčina – potvrzují i někteří diskutující pod článkem, který o útoku pojednává. A v neposlední řadě na samém začátku videa můžete slyšet výkřik: „Alláh!“

V neděli večer, 12.12.2021, v pobočce restaurace rychlého občerstvení v Hannover-Mitte a před ní došlo k incidentu, který skončil dvěma těžce zraněnými. Následuje zpráva hannoverského policejního oddělení:

Podle předchozích zjištění Kriminaldauerdienst Hannover byla policie informována kolem 18:55 o slovních sporech a poté o fyzické hádce mezi několika lidmi před pobočkou restaurace rychlého občerstvení na Georgstraße v Hannover-Mitte. V dalším průběhu sporu se hádka přesunula do interiéru budovy, kde byl následně použit nůž. 31letá žena byla zraněna několika bodnými ranami v horní části těla, ohrožujícími život. Byla převezena sanitkou do nemocnice, kde večer podstoupila nouzovou operaci. V současné době je ve smrtelném nebezpečí. Kromě toho byl útočníky vážně zraněn 24letý muž. Byl také převezen sanitkou do nemocnice k dalšímu ošetření.

V době zločinu bylo mnoho návštěvníků v restauraci rychlého občerstvení, útočníci je fyzicky nezranili.

Policie zahájila vyšetřování pokusu o zabití. Na místě činu bylo stále možné identifikovat nejméně čtyři osoby, které jsou údajně s trestným činem spojeny. Všichni podezřelí byli předběžně zatčeni a vzati do policejní vazby. Jedná se o 29letou ženu a tři muže ve věku 29, 32 a 33 let. Policie v současné době nemá žádné stopy k motivu zločinu. Policie našla údajné vražedné zbraně poblíž místa činu. Vyšetřování stále probíhá.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout