Seznam se nám opět snaží namluvit, že nutně potřebujeme začít vítat

Pokud sledujete co se děje v poslední době v EU, pak již víte, že v Bruselu mimo jiné velmi intenzivně  připravují půdu pro vítání milionů muslimských invazistů v Evropě. A to samozřejmě vítání zcela legální. Aby byli Evropané více vstřícní i tam, kde tradičně nadšeně nevítají, zapojila se do agitky i mainstreamová prosystémová média jako například Seznam.

Je snad náhoda, že právě dnes, tedy krátce poté, kdy v EU většina poslanců odsouhlasila legální ekonomickou migraci dovozem údajně levné nekvalifikované pracovní síly a v době, kdy EU přiváží  první várku 40 tisíc Afghánců (další, zhruba stejný počet má následovat) se na Seznamu objeví článek s titulkem: „Migranty tu nechceme? Za desítky let je možná budeme vítat.“

Seznam ve svém aktivistickém počinu tvrdí, že současný nedostatek pracovních sil se prohloubí, proto budeme muset údajně začít vítat. Nebudu komentovat všechny nesmysly z článku, ale především chci upozornit na několik faktů, které článek nijak nezmiňuje, neboť se do do jejich bezbřehého aktivismu nehodí.

Jednak se již mílovými kroky blíží průmyslová revoluce 4., která znamená zásadní robotizaci, kdy zcela opadne potřeba dělnických profesí. Zároveň tak dojde k tomu, že bude potřeba výrazně méně pracovních sil, především pak právě oněch nekvalifikovaných, na něž se nyní údajně soustřeďuje EU.

Článek také vůbec nezohledňuje fakt, že přichází nejhorší hospodářská krize, kdy ve jménu ideologie klimaalarmismu a uhlíkové neutrality dochází k obrovskému nárůstu cen energií a tedy i cen prakticky všeho. Prosazování škodlivé politiky EU tak zajistí jak výrazné zchudnutí mas, tak i výrazné snížení spotřeby. To povede ke snížení výroby a tedy i potřeby pracovních sil.

Další důležitý fakt je, že nejvíc ze všeho se množí Afričané a Arabové – tedy vesměs jde o muslimy, především však o lidi, kteří  nebudou pracovat. Jak se může vyplatit přijímání těchto lidí, jejichž kultura je navíc zcela neslučitelná s tou naší, když oni sami sebe považují za nadlidi, které musí káfir živit?

Ví například aktivistický pisálek ze Seznamu o tom, že ve Švédsku pracuje z tisíce Somálců jen osm? Tedy zatímco 8 Somálců pracuje, Švédové musí dalších 992 živit. A to hovoříme jen o Somálcích starších 18 let!!  V celkovém počtu nejsou uvedeni nezletilí Somálci, ale ani přestárlí, tedy důchodového věku. I ti jsou však pro stát zátěží.  Vítání se tedy skutečně „vyplatí“. A to ještě nemalá část z těch údajně pracujících Somálců bere různé granty na smyšlené firmy, jako například na neexistující velbloudí farmu.

Velmi obdobné je to s pracovní morálkou i u Afghánců a dalších národností z islámských zemí.

A proč je na Západě nízká porodnost? Opět je to díky eurosoudruhům, k nimž se řadí i tito aktivističtí pisálci. Protirodinná politika je uplatňována v celém západním světě už dlouhodobě. V celé EU je nulová podpora rodin, raději se podporují různí nepracující parazité jen z toho titulu, že jde o protěžované menšiny. Podporuje se LGBTQI propaganda – tedy pokud si založíte genderovou a LGBTQ neziskovku, získáte miliony na dotacích, za neziskovku, která by prosazovala prorodinné hodnoty nedostanete nic, naopak, budete nazváni fašisty.

EU cpe miliardy do migrační politiky, do toho, aby se Evropa rychle islamizovala, ale na to, aby se množili původní Evropané, aby si mohli dovolit více dětí v rodině, nedá nic. Naopak, prosazuje smíšená manželství a dovezené „ženichy“ pro Evropanky. Ostatně, podle EU je Evropanem budoucnosti černoch.

Než tedy budou příště psát aktivističtí pisálci s mlíkem na bradě nesmysly o nutnosti migrace kvůli nízké porodnosti, měli by se podívat na to, kdo v reálu za nízkou porodností stojí. Vždyť i oni sami jsou oporou systému, který propaguje potraty až do porodu (viz nová německá vláda), změnu pohlaví u dětí a genderovou výchovu, která má vyvolat v hlavách velmi malých dětí zmatek o vlastní pohlavní identitě.

Zatímco básnička o mamince v čítankách vyvolala nedávno pozdvižení a musela být odstraněna, dětem se má už od jeslí  vtloukat do hlav, že si mohou pohlaví zvolit samy a nechat se časem přeoperovat na to pohlaví, které si vyberou. To se zdá někomu z vás normální? Genderoví inženýři vymýšlí stále nová a nová pohlaví, přičemž lidé, kteří by ještě tak před 30 lety skončili právem ve svěrací kazajce jsou dnes na předních postech ve vedení EU.

Degradace rodin, kdy rodina mohou být i dva „chlapi“ či třetí pohlaví s nějakým státem přiděleným dítětem, je důvodem nízké porodnosti Evropanů. Jen radikální změna politiky může něco změnit. Ne migrace z muslimských zemí. Ta slouží jen k rozvrácení Evropy a vytvoření jednotné poslušné tupé masy…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout