Radnice v Paříži odmítla postavit na náměstí tradiční vánoční strom, místní občané si ho přinesli sami (video)

Degradace vánoc je součástí ničení tradic a zvyků evropských národů. Ať už jde o rušení vánočních trhů v situaci, kdy jsou otevřeny různé obchodní komplexy nadnárodních řetězců nebo o ignoraci vánoční výzdoby a stále častěji i tradičních vánočních stromků. Někde se radnice vymlouvají na inovace a umisťují na náměstí místo stromků různá monstra, která se příliš stromkům nepodobají, jinde – jako třeba v Londýně – degradují Vánoce třeba tak, že vytvoří stromek z odpadků.

To vše má jediný účel – potlačit tradice. Ostatně, všimněte si, že už dvoje Velikonoce a dvoje Vánoce byly víceméně zrušeny.

V Paříži, kde  místní radnice odmítla umístit na náměstí tradiční vánoční stromek, to vše s výmluvou na ekologii, si místní poradili sami a stromek si přinesli a nazdobili. Tím ukázali, že jediné, co pomůže proti zvůli politiků, je ignorace jejich nařízení, která mají pod různými zástěrkami ve skutečnosti degradovat a zničit tradice evropských národů. Podobně, jako naše vláda, která zakázala vánoční trhy. Někde si však místní radnice samy poradily a vánoční trhy jen přejmenovaly na farmářské, které zakázány nebyly.

Ignorovat rozhodnutí politických loutek, které jednají v zájmu globalistů, je jedinou cestou jak udržet Evropu Evropou a nenechat ji rychle přeměnit na islámský chalífát. To pochopili také v Paříži, která se islamizuje možná rychleji, než jakékoli jiné evropské město…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout