Robert F. Kennedy vysvětluje, proč jde v USA Fauci po dětech (video)

Robert F. Kennedy vysvětluje, proč jde v USA Fauci po dětech (video)

Mnoho lidí se  řídí tím, co jim doporučí korporace a jejich slouhové. Tedy politici, korporátní média a za propagandu velmi dobře placení „odborníci“. To, že na jejich doporučení aplikují neznámou látku, která ani nemá původně deklarované účinky, do svých těl, je čistě jejich věc a nikomu z nás po tom nic není. Ale horší je, když totéž udělají vlastním dětem. Co si pak o takových „rodičích“ myslet? Aplikovat vlastním zdravým dětem experimentální látku, která je pro ně větší hrozbou než nemoc proti níž má působit (ale v reálu ani nepůsobí), nemůže žádný soudný a zodpovědný člověk.

Opakovaně aplikovaná genová terapie, která je nesprávně nazývaná „vakcínou“, neboť definici vakcíny neodpovídá (nemoc můžete dostat i ji roznášet), je pro dětský organismus mnohem větší zátěží než covid, který se u zdravých dětí a mládeže projevuje jako lehké nachlazení, běžná chřipka nebo dokonce bezpříznakově.  Ovšem důvod, proč se tato škodlivá látka zcela zbytečně – či spíše kontraproduktivně – podává dětem, je samozřejmě obvyklý. Tedy za vším hledejte prachy….

Robert F. Kennedy nedávno odhalil, proč Big Pharma a Dr. Anthony Fauci jdou po dětech a kojencích, aby je nechali očkovat, i když pro ně virus Covid-19 nepředstavuje žádné nebezpečí.

Americký zákon PREP poskytuje farmaceutickým společnostem imunitu před odpovědností. Účelem zákona bylo chránit výrobce, protože obecně vakcíny, které jsou doporučovány dětem, mají ochranu odpovědnosti. 

Robert F. Kennedy, synovec JFK

Kennedy vysvětlil v rozhovoru retweetovaném na sociálních médiích, proč američtí vládní zdravotničtí úředníci tlačili na to, aby se mladí a velmi mladí lidé očkovali: „Nikdy nebudou uvádět na trh vakcínu, neumožní lidem přístup k vakcíně, schválené vakcíně, aniž by získali ochranu odpovědnosti. Nyní mají vakcíny s povolením pro nouzové použití ochranu odpovědnosti podle zákona PREP a podle zákona CARES.

„Takže dokud si vezmete nouzovou vakcínu, nemůžete je žalovat. Jakmile budou vakcíny schváleny, tak je můžete žalovat, pokud nebudou vakcíny zároveň doporučeny i pro děti. Protože všechny vakcíny, které jsou v USA doporučené, oficiálně doporučené pro děti, mají ochranu odpovědnosti, i když tuto vakcínu dostane dospělý. Proto jdou za dětmi. Vědí, že to zabije a poškodí velké množství dětí, ale musí to udělat kvůli ochraně odpovědnosti farmaceutických korporací.“

Tolik tedy vyjádření Kennedyho, synovce zavražděného prezidenta USA a velkého bojovníka proti globalistům a jejich zvráceným plánům.

Ostatně, pokud umíte anglicky, stačí si poslechnout přímo Fauciho a pak možná lépe pochopíte oč v této p(l)andemii jde:

A pokud už hovoříme o dětech, tak – umíte-li anglicky – doporučuji i toto video:

O čem je video? Collette Martin, registrovaná zdravotní sestra se 17 lety zkušeností, řekla 6. prosince na slyšení v Louisianě Health & Welfare, že zdravotní sestry v nemocnicích jsou svědky děsivých reakcí na vakcíny COVID, ale jejich obavy jsou ignorovány a odmítány. Upozornila mimo jiné i na to, že umírá víc dětí na vakcíny než na covid…

Možná si říkáte, že jde o USA. Jenže – jak sami víte – smlouvy BigPharmy  s ostatními zeměmi světa, včetně EU, jsou utajené, začerněné a tedy vůbec nevíme, co v nich je. Něco sice uniklo, ale nešlo přímo o smlouvy farmaceutických korporací s EU. Je možné, že i tam jsou stanovena velmi podobná pravidla. To, že na národních úrovních je to pak jinak, není podstatné. Pokud už navíc je vakcína schválena pro děti právě proto, aby se společnosti zbavily odpovědnosti v USA, což je podmíněno právě doporučenou aplikací dětem, pak je jasné, že se ten preparát musí dětem nabízet všude.

Hitler měl svého Mengeleho a ten měl spoustu pomocníků s lékařským diplomem. Dnes je situace stejná. Tehdy šlo o ovládnutí Evropy, potažmo světa, dnes jde o totéž. Historie se opakuje a šílené je, že si to stále mnoho lidí neuvědomuje…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 4.2]

One thought on “Robert F. Kennedy vysvětluje, proč jde v USA Fauci po dětech (video)

  1. Je mi ľúto, že ľudia sú magori – prestali veriť vlastnému rozumu a veria globalistickým médiám. Ani im nedochádza, že mRNA „vakcína“ ich zabije a nechráni. Je to otázka času. Správajú sa ako drogovo závislí – prvá droga zadarmo, o druhú, tretiu, dvadsiatu…. budú prosiť., aby prežili, neprežijú…Tento svet načisto osprostel.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout