I islámské školy v Evropě učí jak řezat hlavy bezvěrcům nebo jak vyrábět bomby (video)

Islámské školy, takzvané madrasy, jsou povoleny v mnoha evropských zemích, letos měly být povoleny i u nás. Většinou jen náhodou se přijde na to, co se v takových školách děje. Všeobecně – kdekoli ve světě – se ví, že hlavní zde není naučit základům matematiky či gramatiky, ale důležité je indoktrinovat už malé chlapce nenávistnou islámskou ideologií.

Vychovat další islámské fanatiky je cílem většiny těchto škol, které se právě v Evropě často navenek prezentují jako běžné základní školy. Je pak jen náhoda, když dojde k odhalení skutečných cílů těchto škol, jako se tomu stalo například v případě jisté islámské školy v Itálii. Školy, jejímž hlavním cílem bylo odchovat islámské hrdlořezy, kteří cítí koncentrovanou nenávist ke všem podřadným káfirům, jejichž země si musí převzít.

Jejich děti jsou největší hrozbou pro vaši budoucnost, pro budoucnost všech Evropanů. Děti, odchovávané fanatiky, jakým byl i jistý egyptský učitel.

Byl zatčen v březnu 2018 a záhy mu byl uložen trest 5 let vězení.

Řeč je o 60letém imámovi egyptského původu Mohy Eldin Mostafa Omer Abdel Rahmanovi. Prezident islámského kulturního sdružení „Al Dawa“ z Foggie byl odsouzen soudem  z Foggie k 5 letům vězení, protože byl shledán odpovědným za zločiny mezinárodního terorismu a propagaci terorismu tím, že měl indoktrinoval tucet dětí, které byly indoktrinovány během lekcí islámu.

Během těchto lekcí islámského náboženství egyptský učitel celé měsíce předváděl skupině nezletilých chlapců ve věku 4 až 10 let násilné a krvavé obrazy uřezaných hlav, příběhy o nenávisti a násilí, a dokonce ilustroval návody na výrobu zbraní a bomb.

Vyšetřování začalo v červenci 2017 po zatčení čečenského militanta ISIS Eli Bombatalijeva, který patřil k teroristické skupině „Kavkazský emirát“, již odsouzeného v odvolání k 5 letům odnětí svobody za mezinárodní terorismus. Během pobytu ve Foggii byl dlouhou dobu hostem v prostorách sdružení ‚Al Dawa‘, kterému předsedal Abdel Rahman.

Digos a Guardia di Finanza začaly pomocí odposlechů z prostředí monitorovat kontakty mezi nimi a objevovat aktivitu džihádistické propagandy a indoktrinace k mučednictví vůči dospělým a dětem.

„Zvu vás k boji proti nevěřícím, křižákům, Židům, ateistům, arabským tyranům a jejich armádám. Se svými meči jim usekněte hlavy nebo střílejte svými kulkami, svými výbušnými pásy vystřelte do povětří jejich těla a nezapomeňte na bomby, které způsobují další katastrofy a zvěrstva, nejlepší způsob, jak získat božskou shovívavost, “ také to řekl Abdel Rahman na svých přednáškách pro děti…

Kolik dalších muslimů v Evropě je od útlého věku podobně indoktrinováno?

Záběry ze zatčení imáma i malá ukázka jeho indoktrinace:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “I islámské školy v Evropě učí jak řezat hlavy bezvěrcům nebo jak vyrábět bomby (video)

  1. Práve závratne rýchla islamizácia moslimskej časti Bosny a Hercegoviny /ktorú spustil jej bývalý neobmedzený vládca Lajčák so svojimi saudskoarabskými kamarátmi/ je zrejme dôvod, prečo sa od tohto umelého štátu chce odtrhnúť jeho srbská časť. Určite aj tam funguje veľa „škôl“ pre teroristov, podobne ako v Kosove, Albánsku, Severnom Macedónsku a dá sa predpokladať aj Bulharsko.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout