Francie: Při napadení policejního auta byli zranění dva policisté (video)

Francie: Při napadení policejního auta byli zranění dva policisté (video)

Ve Francii dochází k podobným útokům prakticky denně. Mnohdy jsou policisté nebo hasiči vylákáni na nějaké odlehlé místo, zpravidla v islamizované oblasti, kde na ně poté gang muslimských výrostků zaútočí. Tak, jako i v tomto případě, zůstávají útočníci většinou na svobodě. To samozřejmě útočníky od dalších podobných kousků nikterak neodradí.

Dva policisté byli zraněni ve čtvrtek 16. prosince večer v Oise v Compiègne. Jeden z nich měl popáleniny druhého stupně na stehně. Druhý policista si zvrtl kotník, když vystoupil z vozidla na místě, kam byli oba policisté přivoláni údajně v naléhavé záležitosti.

K útoku na policisty došlo ve čtvrti Clos-des-Roses kolem 22:50. Policisty napadlo asi patnáct mladíků. Házeli na ně pyrotechniku. Jeden z nich popadl kanystr se slzným plynem hozený policií a hodil ho zpět do policejního auta, přičemž jednoho z policistů popálil na stehně.

Na místo byly vyslány posily, klid se tam vrátil až kolem 3. hodiny ranní. Dva útočníci se pokusili ujet autem, nakonec však byli zastaveni a zatčeni.  Po výslechu byli ihned propuštěni.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout