Francie: Muslim, který při útoku dva lidi ubodal a několik pobodal, si stěžoval, že žije v zemi nevěřících

Francie: Muslim, který při útoku dva lidi ubodal a několik pobodal, si stěžoval, že žije v zemi nevěřících

Žijí v zemích nevěřících, kam dobrovolně přišli proto, aby z nich udělali země islámské. To je pro většinu muslimů zřejmě hlavní motivací jejich cesty do Evropy. Všichni si jsou vědomi, že země, které přijímají stále víc muslimů a ještě je nechávají si sloučit rodiny, se dřív či později islamizují. Ne každý je však spokojený s rychlostí, jakou se evropské země islamizují, pro mnohé to jde stále příliš pomalu. Útoky na bezvěrce jsou pak pro mnohé z nich lákavou cestou džihádu. Každý mrtvý káfir se počítá…

Prohlášení právníků Abdallaha Ahmed-Osmana, podezřelého z toho, že je pachatelem útoku ze 4. dubna 2020 v Romans-sur-Isère, přiměla civilní strany k silné reakci.

Abdallah Ahmed-Osman spáchal teroristický útok v Romans-sur-Isère. 4. dubna 2020 v centru města zabil dva lidi nožem a zranil pět dalších. Zatímco vyšetřování vede protiteroristický soudce, právníci muslimského teroristy  trvají na tom, že náboženství nepodmiňovalo ani nemotivovalo jeho rozhodnutí jednat. Slova, na která právníci účastníků řízení uplatňujících občanskoprávní nároky důrazně reagovali.

„Tvrdit dnes, že jeho činy nemají žádnou teroristickou konotaci, je nepravdivé,“ trvají právníci na svém. Vysvětlují: „Od začátku vyšetřování vyšetřovatelé zdůrazňovali, že zatímco Abdallah Ahmed-Osman prezentoval psychologickou křehkost, tato křehkost byla doprovázena náboženskými sklony naznačujícími formu teroristické radikalizace. Psychiatričtí experti mají naprosto jasno: Abdallah Ahmed-Osman má psychické poruchy, ale legitimizuje své činy nenávistí k nevěřícím, nenávistí vypůjčenou z radikální islámské ideologie.

Právníci upozorňují na to, že zatímco Osmanovi byl udělen status politického uprchlíka, v jeho domě byly nalezeny ručně psané poznámky, ve kterých si stěžoval, že žije v zemi nevěřících. A když byl vyslýchán, pronášel modlitby. A konečně, někteří z jeho přátel v soudním řízení prohlásili, že je pro plné uplatňování práva šaría.

Právníci poškozených také připomněli hrůzu 4. dubna 2020. „Julien Vinson byl 22krát bodnut do hlavy a hrudníku a zavražděn před svým 13letým synem. Jean-François S. byl také zasažen řeznickým nožem a vděčí za svůj život čirému štěstí. Paní Breytonová byla svědkem vraždy jednoho ze svých klientů ve svém řeznictví o pár metrů dál. Rodiny obětí jsou stále v šoku z hrozných scén, které jim způsobil Abdallah Ahmed-Osman.“

Zřejmě zde máme další případ psychicky nemocného muslima. Alespoň podle stávajících indicií se zdá, že rozsudek bude opět v tomto stylu, na nějž jsme si už v případě evropské justice v posledních letech zvykli. Evropané se tak stávají lovnou zvěří invazistů, jejichž stále častější beztrestnost dává signál dalším jejich souvěrcům k tomu, aby tyto činy následovali.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Francie: Muslim, který při útoku dva lidi ubodal a několik pobodal, si stěžoval, že žije v zemi nevěřících

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout